Hotel Caribe Deluxe Princess ligt aan het strand van Bávaro op de Dominicaanse Republiek en heeft iets bijzonders. Op het terrein lopen namelijk heel wat dieren rond. Flamingo's, pauwen, iguana's. Ze zijn al even kleurrijk als de gebouwen waar ze tussen lopen. Bij Caribe Deluxe Princess geniet je ook van een brede waaier aan ontspannings- en animatiemogelijkheden. Fit blijven tijdens je vakantie? Dat kan met watersporten, aerobics aan het zwembad, tennis of danslessen, want hier weet je op elk moment van de dag wat te doen. En de kinderen? Die vermaken zich opperbest in de kidsclub, waar ze snel vriendjes maken.
ontbijt, lunch, diner in buffetvorm, à-la-cartediner mogelijk (reserveren verplicht), ijsjes
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes, internationale alcoholische drankjes, alcoholische cocktails, alcoholvrije cocktails, drankjes aan het strand, minibar (bijvulling 7x per week)
tennisbaan (verlichting beschikbaar), voetbal, multisportterrein, fitness, aerobics, yoga, minigolf, tafelvoetbal, jeu de boules, animatie overdag, danslessen, shows
Premium drankjes beschikbaar tegen betaling
Het resort biedt gasten een prachtig aangelegd terrein met tropische tuinen waar flamingo's, pauwen, leguanen en andere dieren rondlopen. Kamers worden dagelijks schoongemaakt met verse handdoeken en aandacht voor details. Het personeel wordt ervaren als vriendelijk, behulpzaam en hardwerkend. Gasten waarderen de ruime keuze aan restaurants en bars, waarbij vooral de à la carte opties positief worden ontvangen. Het strand wordt dagelijks onderhouden, hoewel zeewier aanspoelt.
Prima hotel en locatie. Kamers zijn degelijk. Tuinen rondom het hotel zijn keurig netjes bijgehouden. Het buffet mag wat meer afwisseling hebben. Algehele resort heeft nog wel wat verbeter punten zoals de zwembaden waar tegeltjes ontbreken. Het zwembad met de swim-up bar geeft ook groene aanslag op je zwemkleding.
We waren alle drie blij met onze vakantie in de Dominicaanse Republiek. Het was fantastisch; hotel Caribe Princess Deluxe in Punta Cana was een aangename verrassing – alles was schoon, het verblijf verliep zorgeloos en zowel de organisatie als het eten waren uitstekend. Ook vond ik dat TUI het boekingsproces en alle formaliteiten heel goed heeft afgehandeld.
Wij hebben heerlijk genoten van alles wat ons werd geboden
Het weer eten en drinken en het ruime appartement
Geweldig hotel met een prachtige tuin met hierin heel veel planten, bloemen en dieren. A la card restaurants zijn geweldig, wel even vantevoren reserveren bij de balie.
Kamers worden goed schoongehouden, dagelijks schone handdoeken. Sanitair is wel iets verouderd en gordijnen missen ook wel een haakje, maar verder is het prima. Bed en kussens zijn ook heel goed. Ligbedden aan het strand zij...
Een fijne vakantie, vol verassingen gehad op de dominicaanse republiek. Een fijn all inclusief resort met enorm goed eten en drinken. Mooie excursies naar witte stranden en onbewoonde bounty eilanden. De excursie van MamaGina is een aanbeveling voor iedereen die meer van het euland, de cultuur en natuur wil weten... entertaiment van het begin tot het eind!
2 volwassenen Wijzig

