- gratis wifi
- magnetron, vaatwasser, koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
- badkamer met douche en toilet
- slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
- slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
- parkeerplaats
- eindschoonmaak inclusief
Kun jij ook geen genoeg krijgen van water? Welkom bij EuroParcs Veluwemeer. Voor zowel de beginnende als ervaren watersportliefhebber ben je hier aan het goede adres. Ga actief kitesurfen, windsurfen of suppen. Maak een tocht met een catamaran en geniet van de prachtige vergezichten. Ook als je liever met je voeten op het droge staat, is hier genoeg te doen. Maak mooie wandelingen of fietstochten over de Veluwe en ontdek de plaatsen Elburg en Harderwijk. Deze vakantie brengt een perfecte combinatie.
Het was een mooie accommodatie, maar de vakantie viel helaas in het water door de vele regen.
Zie mijn review die ik bij Klacht.nl heb doorgegeven
Mooi en gezellig Tiny House, mooie omgeving, vriendelijk personeel.
We hadden het Waterfront 6 huisje. Prachtige locatie aan het water. De kamer en keuken zijn ruim en modern. De badkamer was schoon en netjes, alleen de vloer zag er een beetje uit als de ruimte in een toiletgebouw. De slaapkamers zijn aan de kleine kant, we zouden het niet aanraden voor 6 volwassenen maar een gezin met 4 kinderen kan prima.
Europarcs Veluwemeer. Mooi gelegen aan water. Bijgeboekt voor huisje aan water in het parc. Super de jongens konden meteen vissen.
Ondanks regen veel vis plezier.