- ca. 30 m² (kan verschillen per kamer), airco, verwarming, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- bad of douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
Ben jij een liefhebber van zowel stad als strand? Dan is Eurostars Acteón voor jou de perfecte uitvalsbasis in Valencia. Het hotel ligt tussen het historische centrum en het strand in. Zo kun je een ontspannen stranddag combineren met cultuur snuiven in de oude stad. Voor wie geen genoeg kan krijgen van cultuur brengt een bezoekje aan Ciudad de las Artes y las Ciencias. Deze indrukwekkende bezienswaardigheid ligt op loopafstand van het hotel. Via het groene Turia park kun je vervolgens naar het oude centrum wandelen. ’s Avonds kom je heerlijk tot rust in het modern ingerichte Eurostars Acteón. Ga een hapje eten of bestel een drankje op het terras. Dit alles telt op tot een geweldige city trip Valencia!
"Fijn hotel, zeer behulpzaam personeel" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Zeer ruime kamer en badkamer. Elke dag uitstekend schoongemaakt en schone handdoeken. Het ontbijt was voortreffelijk.
Lees meerVriendelijke mensen. Alles netjes en schoon.
Lees meerAccommodatie is ietwat gedateerd en beschadigd meubilair, maar uiterst schone en ruime kamers
Lees meerDe obers in de bediening waren erg onvriendelijk. Verder was het personeel heel aardig.
Lees meerPrima hotel, centraal gelegen tussen strand en oude centrum.
Waarschijnlijk mede door covid lange wachtrijen voor ontbijt.
Geen kamers met balkon, jammer