- airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonssofabed
- type bed kan per kamer verschillend zijn
- balkon of Frans balkon
LAST MINUTE! Hotel Fame Residence Lara is al sinds de oprichting een regelrechte hit onder Nederlandse vakantiegangers. Met een ligging direct aan het bekende strand van de badplaats Lara, personeel dat er altijd voor je klaar staat en een meer dan reusachtig buitenbad voor een fijne prijs kan dat ook niet anders. Hier bij Fame Residence Lara krijg je echt waar voor je geld!
ontbijt (07:00-11:00 uur), lunch (12:30-14:00 uur), snacks (11:00-17:00 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:15 uur), ijsjes (14:00-16:00 uur), soep (23:00-06:00 uur)
koffie en thee en frisdranken (24 uur), lokale alcoholische drankjes (10:00-03:00 uur)
tennisbaan, beachvolleybal, fitness, tafeltennis, animatie overdag, shows, discotheek, sauna, entree hamam, stoombad
tegen een kleine vergoeding geniet je van een diner in de à-la-carterestaurants, de drankjes in de discotheek en verse sappen zijn tegen betaling
ontbijt (07:00-10:00 uur), lunch (12:30-14:00 uur), snacks (10:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:00 uur), midnight snacks (23:00-06:00 uur)
koffie en thee, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, fitness, tafeltennis, animatie overdag, sauna, entree hamam, stoombad
één diner in het à la carte restaurant is inbegrepen per week, vaker mag, maar tegen betaling, de drankjes in de discotheek zijn tegen betaling
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
We komen hier al jaren. Na een mooie stijlvolle upgrade van lobbies en restaurants is het nog mooier geworden. We hebben genoten van de gastvrijheid, behulpzaamheid en vriendelijkheid van al het personeel!
Een hotel waar je in de watten wordt gelegd.
Drankjes en hapjes worden geserveerd ogen je nou op de het strand zwembad of op het terras zit.
Net en mooi hotel, super glijbannen, eten is variërend en goed.
Prachtig hotel net gerenoveerd. De locatie is geweldig je loopt zo naar buiten naar de winkelstraat. Heel veel zwembaden en een mooi groot strand.heel veel lekker eten en drinken en super nette kamers met op de eerste verdieping een groot balkon.
Wij waren met ze drieën, twee pubers en ik als moeder.
We hebben genoten wat een paradijsje daar. Top zwembad heel groot veel plekjes om te liggen. Je was zo op het strand ook top. Eten heel veel keuze voor iedereen was er wel wat. Heel veel taartjes en gebakjes niet normaal zoveel. Kamer was prima groot genoeg voor ons drieën. Lekkere douche. Mooi hotel echt super!!! En vriendelijk personeel...