Kleinschalig pension met eenvoudige, maar prima ingerichte kamers. In de directe omgeving liggen diverse uitgaansgelegenheden en restaurants. De skibus ligt op maar 150 meter waarmee je naar de Fleckalmbahn wordt gebracht. Een prima pension tegen een aantrekkelijke prijs.
Michael en Sabine zijn super vriendelijk, hulpzaam en geven je prima informatie over de activiteiten binnen het dorp, adviseren restaurants en apres ski barretjes waar je rustig kan genieten van een hapje en drankje.
Geweldige week gehad in Pension Jordan.
Prima verblijf. Alles keurig geregeld. Vriendelijke mensen. Geen klachten.
Het was een prima goedkoop hotel, maar dat merk je ook. De eigenaar houd iedereen constant in de gaten en zet je schoenen op de gang. Het ontbijt is simpel, niet veel keuze. De bedden zijn hard en slapen niet lekker. Pluspunt is de locatie, dicht bij centrum. Pistes moeten echt met de skibus. 2x per week handdoeken wissel is voor wintersport echt weinig.
pension Jordan in kirchberg is ons zeer goed bevallen
Leuke, correcte gastheer en vrouw.