- ca. 20 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- slaapkamer met 1 eenpersoonssofabed en 1 Queensize bed
- balkon met zitje
Je zoektocht naar een All Inclusive vakantie eindigt hier. Kroatië is dichtbij huis, volop zon, strand en cultuur om de hoek. Hotel Funtana in Istrië is dan vanzelfsprekend jouw verblijfplaats. Laat de kinderen heerlijk los gaan op het strand. Relax zelf op een van de strandbedjes met een heerlijke cocktail en een goed boek. De kamers voldoen aan alle basisbehoeften en het glooiende terrein van het resort zorgt ervoor dat vanaf welke hoek je ook kijkt, het ziet er elke keer anders uit. Ontdek de omgeving, zoals de plaatse Porec en Vrsar. De azuurblauwe Adriatische zee lonkt.
ontbijt (07:00-10:00 uur), lunch (12:00-14:00 uur), snacks (17:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:00 uur), ijsjes (10:00-00:00 uur), Snacks bij de 'fresh corner'
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier en wijn (10:00-00:00 uur), lokale alcoholische drankjes (21:00-00:00 uur)
Ontbijt en lunch zijn ook in buffetvorm en lichte maaltijden (o.a. pasta's, risotto's, salades, vlees) in restaurant Tramontana (12:00-16:00)
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Ze beloven op papier de handdoeken te verwijderen van stoelen, die niet gebruikt worden. Dit gebeurt dus niet. Meerdere dagen geen strandstoel beschikbaar, mensen van buiten het resort gebruiken deze tegen betaling. Dus zo kunnen ze twee keer inkomsten verwerven. Zelfde ook van toepassing op de trapboten, subs, kano's etc. Personeel in restaurant werkt in een angstcultuur. In NL een hot item. Kroa...
Prima accommodatie. Mooie en schone kamer. Vriendelijk personeel. Het eten was wat eentonig en weinig gevarieerd, maar wel goed van kwaliteit.
Goed hotel , goed eten , mooi uitzicht op zee en natuur funtana zelf weinig te doen wij waren met de auto dus konden veel dorpen bezoeken aan te raden zijn porec , rovinj , vrsar
Prima resort , mooie ruime kamers met zeezicht. Eten was goed en voldoende. Vriendelijk personeel. Ligging prachtig.
We hebben een mooie vakantie gehad. Schone nette en gerenoveerde kamer. Dit staat door tui nog niet genoteerd op de site. Tevens oude fotos. Locatie is perfect, goede parkeerplaatsen. Lekker zwembad en groot strand met eigen strandbedden. Sport etc kan allemaal gratis. Eten is goed, elke avond wat anders en zeker smaakvol, wel wat aan de luwe kant, niet heet.
Verder is de ligging goed