- ca. 18 m², telefoon, gratis wifi, radio, gratis kluisje en tv
- badkamer met bad of douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
- slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
- balkon
- maximaal 2 volwassenen en 1 kind van max 15 jaar
Het gezellige Gästehaus Lärchenheim is al jaren één van onze bestsellers. Het beschikt over eenvoudige, maar nette kamers en 's morgens staat er een lekker ontbijtje voor je klaar. Voor een goede prijs zit je hier uitstekend, want de skiliften en het centrum van Mayrhofen liggen op steenworpafstand. Hier vind je vele leuke restaurants en bars. Een ideaal skigebied met kilometers aan prachtige pistes voor zowel de beginner als de ervaren skiër. En terug in Gästehaus Lärchenheim staat de vriendelijke eigenaresse alweer klaar om het naar je zin te maken.
Totale skipiste (192 km)
blauwe piste 53 km
rode piste 108 km
zwarte piste 31 km
liften (61)
11 gondelliften
1 cabineliften
21 stoeltjesliften
29 sleepliften
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Met respect voor de eigenaresse en enig geduld bij het ontbijt is het een prima accommodatie. Gretie zelf zou er verstandig aan doen om wat hulp in te roepen bij het verzorgen van het ontbijt. 30 man voorzien van een ontbijt op 86 jarige leeftijd is niet handig.
Lees meerondanks dat de accommodatie verouderd is was het een prima lokatie om te verblijven. er is helaas geen wi-fi aanwezig wat wel beschreven word.
de gastvrouw is een dame op leeftijd maar ontzettend vriendelijk.
het ontbijt in de ochtend een beetje chaotisch maar alles is aanwezig.
Prima verblijf en zeker voor het geld kamers zijn wat aan de oude kant maar wel goed schoon
Zeker een aanrader
Prijs kwaliteit is prima. Gastvrouw is 86 maar met een beetje geduld komt alles goed.
Prima ligging aan de ziller en 100 meter van skilift