- airco, telefoon, gratis WiFi, tv en kluisje (tegen betaling)
- kitchenette met koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met douche, föhn en toilet
- woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
Wie met het hele gezin op vakantie gaat, is aan het juiste adres bij Grupotel Mar de Menorca. Dit kindvriendelijke hotel in Cala Canutells ligt aan een prachtige baai en heeft alles in huis voor de kinderen. Waaronder meerdere zwembaden, een glijbanenpark, sportmogelijkheden en kinderbuffet. De perfecte keuze voor een vakantie met het hele gezin op het eiland Menorca.
ontbijt (08:00-10:00 uur), lunch (13:00-15:00 uur), ijsjes, patisserie en snacks (11:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:00 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:30-00:00 uur)
tennisbaan, tennisrackets en -ballen, beachvolleybal, voetbal, basketbal, fitness, tafeltennis, darts, jeu de boules, overdag activiteitenprogramma, shows
één diner in het à la carte restaurant is inbegrepen per week, hiervoor maak je eerst een reservering
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Goed hotel, netjes, heel leuk entertainment team.
Het eten was de eerste week meer dan voldoende, de tweede week kregen we een beetje het idee dat we tegen het einde van het seizoen kwamen. De kamers zijn vrij gehorig. Personeel heel behulpzaam en aardig.
Mooi complex, wel wat afgelegen, als je niet alleen bij het zwembad wil zitten is een huurauto een must. De zwembaden en het terrein zijn schoon en goed onderhouden, net zoals het appartement. Het eten is prima en overvloedig, je moet alleen wel tegen dreinende/huilende kleintjes bestand zijn.
Lees meermooie zwembaden, veel ruimte en genoeg lig bedden
prettige kamers, schoonmaak kan beter
goed eten, veel variatie
Appartement op 1ste verdieping. Niet te ver van receptie, zwembad. Jammer dat er geen live-cooking bij het vlees is... Te taai en veel voorgebakken vlees.
Vriendelijk personeel.
Geen activiteiten voor kids v. a. 13 jaar... Alleen maar voor peuter, kleuter tot 11 jaar.
het resort ligt op 9 min afstand van het vliegveld, ideaal met kinderen na een vlucht. We hadden een super mooi appartement en het eten was werkelijk HEERLIJK! elke dag verse producten en keus genoeg. vooral de paella was heerlijk. Het zwembad is goed onderhouden en bedjes genoeg. Ook voldoende schaduwplekken.
Lees meer