- airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
- koffie- & theezetfaciliteiten
- douche, jacuzzi, haardroger en toilet
- kamer met 2 Queensize bedden of 1 Kingsize bed
- balkon
H10 Ocean Blue and Sand in Bavaro, pastelkleurige gebouwen, de allerbeste koffiebar en alles inclusief, hoe fijn is dat! En ook nog eens direct aan het strand. In hotel H10 Ocean Blue and Sand kom je alleen al voor die overheerlijke buffetten jaar na jaar terug. Ga zeker eens naar een van de leuk ingerichte à-la-carterestaurants aan het plein. Daar geniet je de ene avond van het Italiaanse Dolce Vita en de volgende avond van The American Dream aan de Route 66. En je luxe Juniorsuite? Die heeft een jacuzzi om daarna heerlijk in te bubbelen. Morgen weer een stranddag om bij weg te dromen.
ontbijt, lunch, patisserie, diner in buffetvorm, à-la-cartediner mogelijk (reserveren verplicht), roomservice (11:00-23:00 uur)
koffie en thee, frisdranken, wijn, lokale alcoholische drankjes, internationale alcoholische drankjes, alcoholische cocktails, drankjes in de disco, drankjes aan het strand, minibar (bijvulling 7x per week)
tennisbaan (verlichting inclusief), tennislessen, volleybal, beachvolleybal, fitness, aerobics, fietsen, snorkeluitrusting, windsurfen, zeilen, bowling, tafeltennis, bowlen (1x per verblijf), Klimmuur, introductieduik in het zwembad, kajakvaren en entree casino, animatie overdag, danslessen, shows, livemuziek, discotheek
wijnen van de wijnkaart zijn tegen betaling, enkele gerechten in restaurant 'El Bodegón' zijn tegen betaling
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Hotel geweldig schoon mooie kamer service perfect lekker eten alleen schooie om premium en bij betalen voor luxere kamer maar laten ze niet zien ?
Lees meerHet resort is verouderd. Als je een schone en niet stinkende, verouderde kamer, lekkende koelkast wilt moet je de duurste kamer boeken en dan nog is het niet 5 sterren waardig.
Het eten is geweldig. Personeel is vrij nors. Heel klein strandje waar de lokale mensen hun waar verkopen en de gasten van het hotel vragen of je rum wilt halen voor hun om vervolgens de hele dag te gaan zitten drinken...
Op de pagina van H10 blue and Sand van de Dominicaanse Republiek staan bepaalde Privilege voordelen die niet kloppen;
Zoals een Welkoms geschenk die je niet krijgt , bad slippers die er niet staan, een gratis Lobster maaltijd per verblijf., waar ze naar eigen zeggen niet meer aan doen omdat ze niet genoeg voorraad zouden hebben......... De butler service is top dat moet gezegd worden !!!
Verbergen
Goede en fijne accommodatie. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Eten en drinken zijn goed. Persoonlijk vonden wij de koffiebar Mike's Coffeebar echt heel goed. De specialiteitenrestaurants vonden wij niet goed en zeker niet onderscheidend t.o.v. het buffetrestaurant. Dezelfde ingrediënten maar vaak bijna amateuristisch samengesteld. Feitelijk dus slechter dan het buffetrestaurant.
Lees meerHeel leuk van opzet, leek een dorp met gekleurde huizen waarin de kamers zich bevonden. De kamer was mooi ruim maar gedateerd. Mooi balkon erbij was erg fijn.
Het terrein was alleen ontzettend groot dus veel lopen. Bij aankomst geen begeleiding naar de kamer toe dus flink moeten zoeken.
Zwembaden waren top! Het strand niet veel bijzonders. Ze hadden pech, het kleinste strand en bergen...