- ca. 21 m² (kan verschillen per kamer), airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar (tegen betaling) en dubbele beglazing
- bad of douche, haardroger en toilet
- slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
H10 Roma Citta is een oase van rust, gelegen aan de rand van het prachtige Rome. Met een uitgebreid ontbijt met verse producten begint de dag gelijk goed. Vol energie, klaar om de stad te ontdekken. Met bus of tram ben je in een half uurtje in het oude centrum van Rome. Vanaf het iconische Piazza Venezia is het heerlijk strollen langs de Via Del Corso. Duik je links een steegje in, sta je zo voor het Pantheon. Ga je rechtsaf, zie je zo de Trevi-fontein voor je. Met recht bezienswaardigheden op elke straathoek. Na een lange dag is het fijn 'thuis' komen in H10 Roma Citta. Voor de fanatiekelingen is er de gym, of anders een verkoelende duik in het zwembad. En dan afsluiten met een drankje als de zon zakt over de Stad van de 7 Heuvels’.
"Super hotel met een fijn zwembad" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Goede service en vriendelijk personeel. Bovendien zag de kamer er zeer schoon uit.
en mooi hotel met heel vriendelijke service ,goede kwaliteit eten mooie kamers en een mooi zwembad ,prijzen eten en drinken zijn redelijk en niet te duur ,enig minpuntje zwakke wifi verbinding op de kamer waardoor internet traag werkte.
Attente service van personeel.
Vriendelijk personeel, ontbijt goed. Bedden en kamer prima! Ligt alleen wat verder van centrum, maar met de bus/tram prima te doen.
Leuke locatie vlakbij de mooie wijk trastevere. Met de trein makkelijk te bereiken vanaf en naar het vliegveld. Binnen een half uur.