Eenvoudige bed & breakfast met een zeer aantrekkelijke prijs aan de rand van het Cinque Terre National Park. Brugnato is een rustig plaatsje met veel historie. In het oude centrum staan vele oude huizen uit de Middeleeuwen. De eigenaar weet veel van de omgeving en weet waar je heerlijk kunt eten, maar ook waar je prachtige wandeltochten in het achterland kunt maken.
Gasten ervaren Il Nido Nella Bionda als een uitstekende B&B met een zeer gastvrije en behulpzame eigenaar. Het ontbijt wordt als goed en ruimhartig omschreven, met aandacht voor speciale wensen zoals glutenvrij. De accommodatie beschikt over schone kamers en een fijn zwembad. De locatie in Brugnato is rustig en centraal, ideaal als uitvalsbasis voor uitstapjes naar Cinque Terre, Genua en Pisa. Het dorp biedt goede restaurants en voorzieningen op loopafstand.
Zie eerdere opmerking
Geweldig leuke B&B in Brugnato. Een dorpje dat alles heeft wat een smulpasp nodig heeft: geweldige restaurants, ijssalon en bakker en dat alles op loop-afstand. De host Marco verzorgde een goed ontbijt en praktische info. Ontzettend naar ons zin gehad.
De accommodatie Ik Nido Nella Bionda was een goede BenB. Daarna Residence Italia in Luni Mare was zogezegd een 3 sterren appartement, maar toch een 3 sterren van 20 jaar geleden dan. Appartement was verouderd en had eigenlijk een opfrisbeurt nodig. Personeel was wel vriendelijk en het zwembad was ook oké.
We hebben een hele fijne tijd gehad bij il nido della bionda.
Goed ontbijt en vriendelijke servicegerichte eigenaar
Omdat we graag niet in de vakantiedrukte wilde verblijven zijn we in Brunato gesettled. Een mooi klein dorpje, niet zo veel keus in avond eten. Maar wat er was is prima van kwaliteit, wel een beperkte keus op de kaart.