Samen met La Thuile in Italië vormt La Rosière het gebied 'Espace San Bernardo'. Boven La Rosière liggen brede groene en blauwe pistes, in het middelste deel zijn vooral blauwe en rode pistes te vinden. Richting La Thuile zijn de afdalingen wat pittiger.
Totaal kilometers skipiste | 160 | Totaal aantal liften | 38 |
---|---|---|---|
Aantal kilometers blauwe piste | 50 | Aantal gondelliften | 2 |
Aantal kilometers rode piste | 84 | Aantal stoeltjesliften | 18 |
Aantal kilometers zwarte piste | 26 | Aantal sleepliften | 18 |
Verlichte pistes aanwezig | Skipas voor 6 dagen vanaf | € 206,00 | |
Off-piste mogelijkheden | |||
Buckelpistes aanwezig |
Boven La Rosière liggen brede groene en blauwe pistes, in het middelste deel zijn vooral blauwe en rode pistes te vinden en richting La Thuile zijn de afdalingen wat pittiger. De langste afdaling is vanuit Le Belvédère (2641 meter) naar La Thuile (1441 meter) en is 11 kilometer lang.
Culinaire liefhebbers zullen minstens zo genieten van de Savoyaardse specialiteiten als die uit het Italiaanse Aostadal.
In Espace San Bernardo kun je letterlijk grensverleggend skiën. Dit mooie gebied bevindt zich namelijk op de grens van Frankrijk met Italië. Het Franse dorp La Rosière is hier via 160 kilometer aan goed geprepareerde pistes verbonden met het Italiaanse La Thuile.
Voor iedereen die van rust, ruimte en natuur houdt, is Espace San Bernardo een aangename verrassing. De meeste pistes liggen op het zuiden en door de hoge ligging is dit skigebied niet alleen zonnig, maar ook heel sneeuwzeker. Er is een ruime keuze aan pistes, uitdagende lange afdalingen en een uitgebreid snowboardpark. Voor langlaufers is er 10 kilometer aan loipes met een mooi uitzicht op het dal. Speciaal aan dit gebied zijn de brede pistes, die zeker beginners en gezinnen met kinderen zullen aanspreken.