- ca. 11 m², telefoon, gratis wifi, tv, radio en gratis kluisje
- badkamer met bad of douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
- slaapkamer met 1 eenpersoonsbed
LAST MINUTE! Midden in het prachtige berglandschap van de regio Arlberg ligt hotel Kertess. Het hotel beschikt over mooie ruime kamers en je kunt er heerlijk eten. Het centrum van St.Anton is op een paar minuten wandelen gelegen. Wil je graag meer van Oostenrijk en Zwitserland zien, dan zit je hier uitstekend. Vanuit hier kun je gemakkelijk Tirol, Vorarlberg en de Zwitserse regio Graubünden ontdekken. Genoeg te beleven dus!
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten waarderen de mooie appartementen met balkons en de uitstekende maaltijden. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. De kamers zijn schoon en worden dagelijks onderhouden. Het hotel ligt op een berg, wat een prachtig uitzicht biedt maar wel een stevige wandeling vereist. Er is een gratis shuttleservice vanaf het station. Parkeren moet op afstand. Het zwembad kan koud zijn.
Zeer klantvriendelijk personeel.
Schone kamers, prima zwembad en het eten was elke dag weer een verrassing. Kon kiezen uit 2 hoofdgerechten, soep vooraf, salade buffet en een toetje na. Wat wil je nog meer!!
Mooi appartement, maar niet dicht bij de liften.
Eten is goed
Appartement prima.
Voor 2 personen een familie appartement geboekt.
Fijn met balkon, en extra ruimte
Het hotel is prima. Eten heel erg goed. Personeel vriendelijk. Maar een heel erg koud zwembad. En de auto moet je een eind van het hotel parkeren.
Viel erg tegen voor een vier sterren hotel.
Bijna alles was gesloten. Wij hebben (te) veel betaald