- ca. 29 m², telefoon, radio, gratis kluisje en tv
- badkamer met douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed
- kamer met 1 tweepersoonssofabed
- balkon
Vier, dik verdiende sterren - “Of je ‘wurst’ lust”, lach je als manlief met zijn skihelm op het voor de derde keer niet verstaat. Het kan zo maar gebeuren, als je op wintersportvakantie bent in Kirchberg. In Hotel Kroneck zal het personeel je vriendelijk toelachen, want daar staan ze om bekend. De kamers hier zijn netjes, ruim en goed ingericht. En ook aan tafel zal het je aan niets ontbreken. Wie overdag flink in de benen gaat, lust tenslotte wel wat lekkers. De 4 sterren die Kroneck draagt, zijn wat ons betreft dik verdiend. En voor wie het nog niet wist, Kirchberg is waar je in het Nederlands heel best terecht kunt als je aan wilt sluiten bij andere vakantiegangers.
liften (46)
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren dit hotel als een fijne uitvalsbasis met een prachtige ligging op loopafstand van het centrum en de Gaisberglift. De kamers zijn ruim en schoon, met mooie uitzichten op de bergen. Het eten wordt als uitstekend en gevarieerd omschreven. Het verwarmde zwembad en de wellness worden zeer gewaardeerd. Het personeel is vriendelijk en werkt hard, hoewel sommigen meer persoonlijke aandacht zouden waarderen.
Was echt een super leuke vakantie.
We werden warm binnen gehaald. Alles goed uitgelegd. Alles was echt schoon. Eten was super lekker en goe verzorgd. Personeel was super vriendelijk.
Zeker een aanrader om naar toe te gaan.
En de omgeving is prachtig.
Fijn hotel, goed eten, vriendelijk personeel.
Fijn hotel, ruime en schone kamers, goed eten maar wel erg druk. Fijne locatie op loopafstand van het centrum en de Gaisberglift
fijne locatie, mooi hotel, prima keuken
wat voor de een goed is hoeft niet voor de ander te gelden.