Welkom in hotel Landgasthof Schwarzberg dat op minder dan 2 km van het centrum van Inzell ligt. Hier komen Beierse gezelligheid, warme gastvrijheid en natuurbelevenissen samen. Mooie wandel- of fietstochten maken, langlaufen of skiën… Niks is te gek, in elk seizoen van het jaar kun je hier optimaal genieten van het landschap. Wil je tijdens je verblijf ook cultuur bewonderen? Stap in de auto en rij in ca. 40 minuten naar Kasteel Klessheim. Kom achter haar oorspronkelijke naam en ontdek de verhalen uit de Tweede Wereldoorlog. Het kasteel ligt net over de Oostenrijkse grens ten noordwesten van de stad Salzburg. En als je toch in de buurt ben, combineer dit culturele uitje dan met een middag winkelen. Bij terugkomst in hotel Landgasthof Schwarzberg heb je misschien wel trek gekregen. De landelijke herberg heeft een rustieke eetzaal met tegelkachel en een gezellige Beierse biertuin met mooi uitzicht op de Chiemgauer Alpen. Natuurlijk bestel je dan een regionaal Beiers gerecht en een vers getapt biertje van de Wieninger brouwerij. Proost!
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie
Inchecken: vanaf 15.00 uur, uitchecken: tot 10.00 uur
Terras
Tuin
Lounge
Bagageruimte
Privé parkeerplaats buiten
Ontbijtrestaurant
Overig restaurant
Babybedje
Kinderstoel
Officiële classificatie: 3 sterren
Onze classificatie: 3 sterren
Logies en ontbijt
Ontbijtbuffet
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Er zijn 2 kamertypes voor 2-3 personen, beide zijn 20-25m². De kamer Extra is een gerenoveerde Superior kamer. Daarnaast is er nog een 1-persoonskamer van 16-20m²
Je ontvangt tijdens je verblijf de Chiemgaucard. Hiermee krijg je korting op de attractie in de omgeving en maak je gratis gebruik van het locale openbaar vervoer.
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 2,10 per nacht per persoon (vanaf 16 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Niet verplicht
Honden toegestaan (op aanvraag), 10,00 per hond per nacht