- ca. 30 m² (kan verschillen per kamer), airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar
- waterkoker
- badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonssofabed
- balkon met zitje
LAST MINUTE! Wat een fantastisch hotel is Liberty Fabay aan de Turkse kust. Je vindt er grote speelse zwembaden waar je bij aankomst meteen in wil duiken. Zwem lekker rond, bestel een drankje bij de swim-upbar en geniet van de zon in een hangmat. Wat een geluksmomenten. In de sfeervolle kamers voel je je helemaal thuis en slaap je heerlijk. Overdag wissel je het smullen van het All Inclusive concept en het ontspannen met elkaar af. Voor wat zand tussen je tenen wandel je naar het strand dat voor de deur ligt. Kies een ligbed uit, relax en geniet van het geluid van de golven op de achtergrond. Dat is hoe vakantie voelt en klinkt.
ontbijt (07:00-10:00 uur), laat ontbijt mogelijk (10:00-11:00 uur), lunch (12:30-14:30 uur), ijsjes en snacks (12:00-17:00 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur), midnight snacks (23:00-07:00 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (24 uur), drankjes in de disco
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Schitterend hotel, mooie kamer, prachtige zwembaden, eten geweldig. Animatieteam helaas niet professioneel
Prachtig hotel.
Heel schoon. Er werd 24/7 schoongemaakt.
Eten gevarieerd en goed.
Kamers schoon en alles aanwezig.