- airco, telefoon, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
- koffie- & theezetfaciliteiten
- bad, föhn, make-up spiegel en toilet
- kamer met 2 Queensize bedden of 1 Kingsize bed
- balkon of terras met zitje
- gerenoveerd
In het kleurrijke hotel Memories Varadero op Cuba heet de vriendelijke receptioniste je van harte welkom. Met een glimlach vertelt ze alles over het ruim opgezette Memories resort. Zo ben je in no-time in één van de twee tropische zwembaden gesprongen. En op het terras, de plek om in de ochtend je café con leche te drinken. Snel het golfkarretje instappen om je naar het witte zandstrand te laten brengen. De Cubaanse ober met de pretoogjes brengt je een lekkere Havana Club Rum met jus d’orange en dan … hoef je even helemaal niets.
ontbijt, lunch, snacks, diner in buffetvorm, à la carte diner mogelijk (2x per week, reserveren verplicht)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes, internationale alcoholische drankjes, alcoholische cocktails, drankjes aan het strand
tennisbaan (verlichting inclusief), tennislessen (1x per week), beachvolleybal, multisportterrein, fitness, kano, roeiboot, snorkeluitrusting, windsurfen, zeilen, catamaran, tafeltennis, biljart, darts, 1 proefduik in het zwembad, overdag activiteitenprogramma, shows, sauna, whirlpool buiten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Mooi resort en goede voorzieningen.
Eten en drinken was ook goed.
Wat ontzettend jammer dat dit resort zo verwaarloosd is..... Prachtig gelegen, maar slecht onderhouden. Bij aankomst kakkerlakken in de kamer....We moesten dagelijks bedelen om schone handdoeken, kopjes, borden en toiletpapier.... dat wil je niet in je vakantie....
Stoelen en ligbedden zijn voor 90% kapot...
Wat een droom had moeten zijn werd een ramp. Een volgepropt, vies en veel te massaal resort. Kakkerlakken op de kamer, constant geen schone handdoeken en bedlinnen. Nergens security of beveiliging die iets doet aan de vreselijk luidruchtige, dronken bezoekers. Ik kan Memories aan NIEMAND aan bevelen.
Lees meerHet land , de ligging en de mensen zijn vriendelijk. Jammer dat ze het zo laten versloffen. De kamers aren schoon maar door structureel slecht onderhoud zag het er vies uit. Ik noem schimmel, aanslag van kalk en vieze kitnaaden. Grordijnen die gescheurd zijn en vol met vlekken..... kortom...tijd om eens aan te pakken. Eten in de hoofdzaal geen variatie en lauw.
Lees meerde beloning van de mensen op Cuba kan wel worden verbeterd, ze maken lange dagen maar blijven ondanks alles vriendelijk.
elke avond een muziekbandje op resort en eten en drinken was goed maar kan wel iets warmer. Italiaan was goed