LAST MINUTE! Het superieure Mercure Hotel Köln West vind je net buiten het centrum van de stad. Met de tramhalte om de hoek ben je in no-time in hartje Keulen. Klim naar de top van de Dom, na de 509 treden heb je een prachtig uitzicht over de stad. Of ga voor een smakelijk bezoek naar het Schokoladenmuseum en neem een paar lekkere bonbons mee om op te peuzelen op je hotelkamer. Ben je al iets eerder terug uit de stad, neem dan nog even een duik in het zwembad of ontspan in de sauna van het hotel. Is het gezellig laat geworden? In de bar Vis-à-Vis zoek je een lekkere wijn uit om mee na te genieten van je dag.
Gasten waarderen dit hotel voor zijn goede prijs-kwaliteitverhouding en uitgebreide ontbijt. De locatie buiten het centrum is praktisch dankzij de nabije tramhalte, waarmee je in 20 minuten in Keulen bent. Kamers zijn modern en schoon, met voorzieningen zoals koffie, thee en koelkastje. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Het zwembad is een leuke extra, hoewel klein. Aandachtspunten zijn de temperatuurregeling in kamers en incidentele hygiënekwesties.
Goede locatie om Keulen te bekijken.
S avonds weinig te doen. Eten en drinken goed.
Kamer slecht wat betreft temperatuurneheersing.
Goede prijs
Prima hotel, alleen zijn het zwembad en de fitnessruimte wel erg klein voor het aantal gasten.
Parkeren kost p.d. €7, dat is nogal aan de hoge kant.
Ontbijt is prima er is genoeg keuze, ik miste alleen een verse sapje.
Wij hebben ons enorm naar ons zin gehad! Super leuk en wij zouden graag nog eens terugkomen! Snelle duidelijke service, lekker ontbijt, mooie schone kamer en Keulen is een enorm mooie stad! Zeker aan te raden!
Prima verblijf, dicht bij OV
Lekker ontbijt
Wel erg warme kamers en bedden
Schimmel in de badkamer