Wees er snel bij! Voor je het weet is deze Verenigde Arabische Emiraten-aanbieding uitverkocht!
Midden in Dubai Marina
Midden in Dubai Marina vind je hotel Millennium Place Marina. De warme ontvangst doet je gelijk thuis voelen. Tijd om je koffer te brengen naar je comfortabele kamer. En om Dubai te gaan verkennen. Loop vanuit het hotel naar het strand, Dubai Marina Mall en naar het Dubai metro station. Handig om Dubai verder te ontdekken. En wil je een dagje relaxen? Dat doe je bij het zwembad van Millenium Place Marina.
Faciliteiten
Faciliteiten
Gratis wifi in openbare ruimte
Gratis wifi op de kamer
Receptie (24 uur)
Bagageruimte
Tegen betaling
Roomservice (24 uur)
Wasservice
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
2 restaurants: Jamjars Restaurant & Bar (Internationaal) en IKIGAI Restaurant & Bar (Japans)
3 bars
Zwembaden
Zwembaden
Buitenbad
Badhanddoeken, ligbedden en parasols
Sport & Activiteiten
Sport & Activiteiten
Fitnessfaciliteiten
Voor de kinderen
Voor de kinderen
Babybedje (op aanvraag)
Overige informatie
Overige informatie
Officiële classificatie: 4 sterren
Onze classificatie: 4 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 458
Voltage: 220 volt
Verzorging
Verzorging
Logies en ontbijt
Halfpension
Volpension
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het hotel beschikt over een eigen beachclub genaamd Soluna op The Palm (tegen betaling). Het hotel verzorgt één keer per dag een shuttle service
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Dubai hanteert een minimum leeftijd per kamer. Voor dit hotel dient ten minste 1 persoon in de kamer ouder te zijn dan 18 jaar
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
Toeristenbelasting ca. AED 15,00 per nacht per kamer (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Ligging
Ligging
In/bij winkelcentrum en in levendige omgeving
Luchthaven Dubai International Airport op ca. 30 km
Strand op ca. 1 km
Winkelcentrum op ca. 300 m
Midden in Dubai Marina
Vlak bij de shoppingmall
Stijlvolle kamers
Op loopafstand van metrostation
Keuze uit 4 restaurants
Te voet naar het strand
Smart service 24/7 via de TUI app
Smart service 24/7 via de TUI app
Tijdens je verblijf komt er geen TUI reisleiding in je accommodatie.
Informatie en contact met TUI is 24/7 beschikbaar in het Nederlands via de TUI app.
Je kunt ons bereiken via de chat in de TUI app vanaf 24 uur voor vertrek.
Noodgeval? Het noodnummer vind je terug in je reisdocumenten.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
2-persoonskamer, Superior, 1-3 pers
2-persoonskamer, Superior, 1-3 pers
ca. 32 m² (kan verschillen per kamer), airco, gratis wifi, tv en gratis kluisje
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
kamer met 2 Queensize bedden of 1 Kingsize bed
extra bed voor de derde persoon
2-persoonskamer, Deluxe, 1-3 pers
2-persoonskamer, Deluxe, 1-3 pers
ca. 32 m² (kan verschillen per kamer), airco, gratis wifi, tv en gratis kluisje
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
Heel fijn verblijf met geweldig personeel. Ik was mijn jas vergeten en ze zijn hem tegen betaling komen brengen naar het vliegveld
Heel fijn verblijf met geweldig personeel. Ik was mijn jas vergeten en ze zijn hem tegen betaling komen brengen naar het vliegveld
Lees meer
Kamer 10
Personeel en service 10
Ligging 7
Hygiëne 10
Eten en drinken 7
Het hotel 10
Wifi 9
Jouw totale vakantie 10
Zwembad 7
Verbergen
3
Moeder met 2 volwassen dochters maart 2025
“Vakantie”
We sliepen met 3 personen op 1 kamer. Er werd een opklapbed bijgezet dat bestond uit een plank en een keihard matras. Voor het bed was eigenlijk geen ruimte, dus moesten over de bedden heen klimmen om bij de badkamer te komen. Heb gevraagd om een grotere kamer dit kon maar zou €250 meer kosten voor 5 nachten. Het opklapbed bleef het zelfde dus was het geen optie voor mij om naar een grotere kamer ...
We sliepen met 3 personen op 1 kamer. Er werd een opklapbed bijgezet dat bestond uit een plank en een keihard matras. Voor het bed was eigenlijk geen ruimte, dus moesten over de bedden heen klimmen om bij de badkamer te komen. Heb gevraagd om een grotere kamer dit kon maar zou €250 meer kosten voor 5 nachten. Het opklapbed bleef het zelfde dus was het geen optie voor mij om naar een grotere kamer te gaan. Bij het zwembad heb je een paar bedjes en dus niet elke keer plek als je komt. Dan ga je met de shuttlebus naar de beach club. Deze gaat maar 1x heen en 1x terug . Heen om 10.00 en terug om 17.30. Beperkt aantal plaatsen in de bus dus vroeg boeken. De beachclub kost 100 dirham pp. Dit brachten de kosten dus op 5 dagen keer 3 personen op €75 pd x 5 is €425. Alleen omdat er bij het hotel niet genoeg bedjes zijn om daar te liggen. Moet je extra kosten maken. Voor 5 overnachtingen €2687 betaald en die €425 voor het strand. Had ik beter een ander hotel kunnen boeken.
Lees meer
Kamer 2
Personeel en service 2
Ligging 9
Hygiëne 8
Eten en drinken 7
Het hotel 3
Wifi 7
Jouw totale vakantie 6
Zwembad 4
Verbergen
10
CarolaMet partnerfebruari 2025
“Heerlijk hotel”
Heerlijk schoon hotel. Uitgebreid ontbijtbuffet. Fijn klein zwembad helaas wel veel schaduw. Mooie grote schone kamers. Goede ligging op loopafstand van metro, tram, winkelcentrum, haven en strand.
Heerlijk schoon hotel. Uitgebreid ontbijtbuffet. Fijn klein zwembad helaas wel veel schaduw. Mooie grote schone kamers. Goede ligging op loopafstand van metro, tram, winkelcentrum, haven en strand.
Lees meer
Kamer 10
Personeel en service 10
Ligging 10
Hygiëne 10
Eten en drinken 9
Het hotel 10
Wifi 10
Jouw totale vakantie 10
Zwembad 7
Verbergen
7
Charlotte Met partnerfebruari 2025
“Happy Holiday”
Zeer vriendelijke en lieve mensen die er alles aan doen om jouw vakantie onvergetelijk te maken
Zeer vriendelijke en lieve mensen die er alles aan doen om jouw vakantie onvergetelijk te maken
Lees meer
Kamer 7
Personeel en service 10
Ligging 6
Hygiëne 8
Eten en drinken 6
Respect voor mens en natuur 7
Wifi 8
Het hotel 7
Zwembad 4
Jouw totale vakantie 7
Verbergen
9
Norinejanuari 2025
“Top vakantie gehad.”
Goede locatie, loopafstand van een Mall, entertainment in de omgeving, accommodatie stond goed centraal en met taxi of openbaar vervoer was je binnen mum van tijd in een andere Mall, attracties, evenementen. Personeel super beleefd,klantvriendelijk, behulpzaam. Het was er dagelijks netjes en schoon. Ik zou hier zeker terugkomen om te verblijven, fijne en veilge omgeving en zeer toeristisch gele...
Goede locatie, loopafstand van een Mall, entertainment in de omgeving, accommodatie stond goed centraal en met taxi of openbaar vervoer was je binnen mum van tijd in een andere Mall, attracties, evenementen. Personeel super beleefd,klantvriendelijk, behulpzaam. Het was er dagelijks netjes en schoon. Ik zou hier zeker terugkomen om te verblijven, fijne en veilge omgeving en zeer toeristisch gelegen.