- airco, telefoon, wifi (tegen betaling), tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
- balkon of terras met zitje
- tuinzicht
KASSAKORTING Hotel Mövenpick Resort & Spa in El Gouna is gelegen op eilandjes in de blauwe lagune. Een toplocatie in Egypte voor surfers en kiters, de golfbaan op korte afstand en het gerenommeerde Angsana Spa naast de deur. We kunnen nog wel even doorgaan. Zoveel redenen om naar Mövenpick Resort & Spa El Gouna te gaan. En dan hebben we nog niet eens de service en het heerlijke eten genoemd. Verwend worden en genieten, dat is waar het hier om draait. Laat je onderdompelen in de luxe van Mövenpick en ervaar het zelf.
ontbijt (07:00-10:30 uur), laat ontbijt mogelijk (10:30-11:30 uur), lunch en snacks (12:00-16:30 uur), high tea (15:00-17:00 uur), diner in buffetvorm (18:00-22:00 uur), ijsjes (11:00-17:00 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, squash, beachvolleybal, fitness, aerobics, tafeltennis, jeu de boules, 30 minuten kite- en windsurfles per verblijf en 1 uur fietsverhuur, waterfiets en kano per verblijf, animatie overdag, shows, livemuziek
voor de lunch kan gebruik gemaakt worden van het lunchbuffet of 3 à la carte restaurants
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Mooi hotel mooie kamers en zeer fijne mensen, erg lekker eten, jammer dat het nog steeds zo'n mannen wereldje is daar. Voor het entertainment team een te kleine ruimte voorzien voor de avond shows dus daar waren we snel weer weg. Zwembad zag er prima uit maar wij lagen aan het strand :-)