- gelegen in het hoofdgebouw
- airco, telefoon, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
- koelkast
- badkamer met bad, douche, haardroger en toilet
- kamer met 3 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
Panorama; een passende naam voor dit charmante hotel op Kreta. Want een panoramisch uitzicht op de baai van Chania krijg je hier cadeau. En hotel Panorama voorziet ook in al je andere wensen. Een prettige kamer, ontbijt en diner inclusief en speciale zones voor alleen volwassenen. Ben je minimaal 16 jaar oud, dan ben je van harte welkom in het Panorama Blue gedeelte. De kamers zijn hier net wat stijlvoller van inrichting en je geniet van enkele fijne extra’s waaronder een gratis kluisje en koffie- en theefaciliteiten. Even naar Chania stad om de Griekse sfeer te proeven? Je wandelt er in een uurtje heen en pakt de taxi weer terug. Klaar om te gaan?
ontbijt (07:15-10:30 uur), lunch (12:30-15:00 uur), snacks (10:30-12:30 en 16:30-17:30 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur), à-la-cartediner mogelijk (1x per week, 20:00-22:30 uur, reserveren verplicht), ijsjes (10:30-17:30 uur), midnight snacks (22:00-00:00 uur)
koffie en thee, frisdranken, lokale alcoholische drankjes en alcoholische cocktails (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, fitness, aerobics, tafeltennis, animatie overdag, shows
een selectie van internationale alcoholische drankjes is inbegrepen
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
This is the third time I’ve booked this hotel, and its name truly speaks for itself, what a view! 😍
The first time I visited was in June 2022 with a friend, and I was immediately sold, especially because of the warm welcome at the reception. Maria is incredibly hospitable , nothing was too much for her. Even back then, I saw her as the face of the hotel.
Of course, Giorgia also deserves...
Mooi hoog gelegen resort, waardoor je altijd prachtig uitzicht hebt op de zee en de omgeving. Voldoende ligbedden bij het zwembad en een leuk strandje op loopafstand. Eten was erg goed en gevarieerd, ook mooi uitzicht bij het eten. Zeer vriendelijk en tevens behulpzaam personeel. De zonsondergang in de avond is adembenemend mooi !
Handige busverbinding naar diverse stranden en het prachtige ...
Als het opgeknapt is, zou ik het direct aanbevelen. Het heeft een mooie ligging/uitzicht. Vriendelijk personeel. Goed eten.
Airco laat wel wat te wensen over.
Lekker chille aan het zwembad en het uitzicht daarbij was geweldig. Chania is goed bereikbaar met de bus, 20 min. Eten was gevarieerd en lekker. Het a la carte eten bij de poolbar was matig.
We zaten in het hoofdgebouw, de kamer was groot netjes en schoon, maar wel gedateerd. Zeer vriendelijk personeel.
Topvakantie op toplocatie met heerlijk eten!!!!
Een aanrader!!!