- ca. 20 m², houten vloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
KASSAKORTING Beleef Lissabon vanuit het 4-sterrenhotel Principe Avila in het centrum van de stad, vlakbij het grote plein Praça Marquês de Pombal. Begin de dag met een heerlijk ontbijtbuffet en ga op pad. Maak een wandeling in Parque Eduardo VII of pak de metro naar het historische hart van de stad, slechts 4 haltes verwijderd. Geniet op een terrasje aan de Praça do Comercio en vergeet niet een bezoek te brengen aan Castelo de São Jorge. Vanuit het kasteel heb je een prachtig uitzicht over de stad. En natuurlijk maak je een ritje in de beroemde Tram lijn 28. Deze houten tram is een ware belevenis. Schuif aan bij een restaurant in de wijk Baixa of Barrio Alto en laat je culinair verrassen. Heb je nog energie over dan duik je een bar in en dans je op typische Fado muziek. Terug bij Principe Avila duik je moe maar voldaan in je comfortabele bed. Wat gaan we morgen doen?
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren dit hotel als een uitstekende keuze voor een stedentrip naar Lissabon. Het moderne hotel valt op door zijn netheid, ruime kamers met comfortabele bedden en verzorgde badkamers. Het ontbijtbuffet wordt geroemd om zijn uitgebreide keuze en verse producten. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. De ligging bij het metrostation is ideaal: binnen enkele minuten ben je in het centrum.
Accomodatie is top, ligt net buiten het centrum maar met de metro ben je er binnen 5 min (20 min met de metro vanaf de luchthaven). Hotel is schoon en hele vriendelijk personeel. Ontbijt is niet heel uitgebreid maar precies wat je nodig hebt. Ik zal deze accommodatie zeker aanraden voor een fijn verblijf in Lissabon
Wat een super reis! Goed hotel, vriendelijke medewerkers een heerlijk ontbijt buffet, prima bedden, housekeeping zorgt voor een fantastische ervaring op de kamer. Alles klopte gewoon. Van vliegen tot slapen, we hebben helemaal niks te klagen gehad
Heel fijn hotel. Niet te groot en rustig. Vriendelijk personeel. Kamer was prima. Wij hadden een 2 pers. kamer geboekt maar kregen een 3 pers. kamer. Ontbijtbuffet was niet overdadig (soms is de keuze reuze) maar wel goed. Lekker gegeten. Metrostation was aan de overkant van de straat en dat was super. In no-time was je in het centrum.
Als je een stedentrip naar Lissabon doet, is dit hotel toch echt een aanrader… goede ligging, super schoon, vriendelijk en behulpzaam personeel… ontbijt is ook goed
Schoon netjes behulpzaam en erg vriendelijk