- airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en strijkfaciliteiten
- koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
- douche, haardroger, badjas en toilet
- kamer met 1 Kingsize bed
- Frans balkon
- zicht op winkelboulevard
Centraler wordt het niet bij het Renaissance Wind Creek Curaçao Resort. Vanuit het hotel wandel je zo langs de winkels richting de pontjesbrug en de kleurrijke handelskade. Als je na het verkennen van Willemstad terugkomt in het hotel voor een frappucino van de Starbucks®, wil je nooit meer naar huis. Poko Poko, langzaamaan, want dit is Curaçao. Terwijl de vriendelijke kok ’s ochtends je verse pannenkoeken bakt, maak jij een planning voor vandaag. Of wat dacht je van bijkomen op het aangelegde privéstrand van het hotel? Droom weg in het infinity zwembad en zwaai naar het voorbijvarende cruiseschip. En na een relaxte dag wacht je moderne kamer vol luxe. Drumi Dushi.
ontbijt, lunch, diner in buffetvorm, à-la-cartediner mogelijk (reserveren verplicht)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes, internationale alcoholische drankjes, alcoholische cocktails, alcoholvrije cocktails
kies je voor All Inclusive, dan ontbijt, lunch en dineer je in restaurant Nautilus (à la carte/buffet) of lunch en dineer je bij restaurant Infinity Beach Club (à la carte), Blue Lobby bar (à la carte) of dineer je bij 5 o’Clock Somewhere Bar & Grill., al het lekkers bij Starbucks® (kiosk) is ook inbegrepen., je krijgt een dinerwaardebon ter waarde van USD 25 (2 waardebonnen als je 5 of meer nachten verblijft), geldig in één van de deelnemende restaurants in Renaissance Mall & Riff Fort. De waardebon is ter vervanging van één keer diner in het hotel-restaurant., er is roomservice beschikbaar voor de lunch en diner, geen roomservice voor ontbijt.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Geweldig
Lees meerGeweldig Hotel, vlak bij de stad. Het is een prachtig eiland een auto is wel aan te bevelen. Zo zie je veel meer van het eiland of je boekt een tour bij irie tours.
Lees meerHet hotel is ons heel goed bevallen. De beschrijving van TUI sloot heel goed aan bij wat we hebben ervaren: goed hotel (als altijd via Tui-waardering) en goed verzorging
Lees meerVan begin tot eind een fantastische vakantie gehad! Geweldige service aan boord bij Tui fly deluxe en het Renaissance Hotel was ook geweldig! Iedereen was zo vriendelijk en behulpzaam. Wij gaan weer sparen voor de volgende reis met Tui!
Lees meerHeerlijk hotel, goede nette kamer! Bedden lagen heerlijk.
Medewerkers erg vriendelijk op een paar in restaurant na die waren erg chagrijnig en er kon geen hallo docent dan ook van af, dit waren met name 2 of 3 oudere dames. Verder was iedereen echt heel aardig.
2 volwassenen Wijzig