Verlang je naar dat échte ontspannen vakantiegevoel in Slovenië? Dan is Hotel Rimske Terme de bestemming voor jou. Ruime hotelkamers en een prachtig spa- en wellnesscomplex. Dit hotel heeft alles voor een welverdiende vakantie. In de ochtend geniet je, tijdens het ontbijt op het terras, van een fenomenaal uitzicht over een vallei. En 's avonds kies je voor een buffet of laat je je in de watten leggen in het luxe á la carte restaurant. Na een dag rust is het tijd voor wat actiefs. Huur een fiets bij de receptie of maak een lange wandeling door de natuur. In de middag staat je massage gepland. Zo laat je je elke dag verwennen en voel je je als royalty in dit afgelegen, in de bossen verscholen, paradijs.
Faciliteiten
Faciliteiten
Gratis wifi in openbare ruimte
Gratis wifi op de kamer
Receptie
Inchecken: 14:00 tot 00:00, uitchecken: voor 11:00
Tegen betaling
Overdekte privé parkeerplaats, ca. € 8,00 per dag
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
Buffetrestaurant
À-la-carterestaurant
Bar: lobbybar
Zwembaden
Zwembaden
Buitenbad: verwarmd
Binnenbad: verwarmd
Kinderbad binnen: verwarmd
Ligbedden en parasols
Tegen betaling
Badhanddoeken
Wellness
Wellness
Het hotel heet niet voor niets Rimske Terme. Laat je verwennen en ontspan in het spa- en wellness complex.
Jacuzzi (binnen en buiten)
Tegen betaling
Biosauna
Massage
Sauna
Schoonheidssalon
Stoombad
Sport & Activiteiten
Sport & Activiteiten
Fitnessfaciliteiten
Leenfiets
Voor de kinderen
Voor de kinderen
Babybedje
Speeltuin
Kids Club (van juli t/m augustus)
Overige informatie
Overige informatie
Officiële classificatie: 4.5 ster
Onze classificatie: 4.5 ster
Het hoofdgebouw heeft 11 verdiepingen inclusief begane grond en 4 liften
Verzorging
Verzorging
Halfpension
Ontbijtbuffet
Dinerbuffet
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Dagelijkse animatie (schema bij de receptie): watergymnastiek, begeleide nordic walking tours, avond live muziek en tegen betaling bier- en wijnproeverijen
Rimske Terme museum: gratis voor hotelgasten
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 3,00 per nacht per persoon (vanaf 13 jaar, ter plaatse te betalen)
Toeristenbelasting voor kinderen van 4 t/m 12 jaar ca. € 1,50 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Registratiekosten ca. € 5,00 per persoon per verblijf (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Ligging
Ligging
Afstand vanaf Utrecht: ca. 1250 km
Bushalte op ca. 200 m
Centrum Celje op ca. 17 km
Centrum Lasko op ca. 5 km
In een groene omgeving en rustig gelegen
Treinstation op ca. 300 m
Huurauto
Huurauto
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Er was weinig te doen in het hotel. De hele dag piano muziek. De drank was heel duur. Verder was het wel een mooi hotel.
Er was weinig te doen in het hotel. De hele dag piano muziek. De drank was heel duur. Verder was het wel een mooi hotel.
Kamer 8
Respect voor mens en natuur 8
Ligging 7
Entertainment avond programma 5
Eten en drinken 7
Entertainment dag programma 6
Wifi 7
Het hotel 7
Personeel en service 8
Jouw totale vakantie 9
Hygiëne 7
8
LudyMet partnerjuli 2025
“Leuk hotel”
Hotel is ruim en mooi, zwembaden dik in orde. Staat adults vanaf 14 jaar, dit klopt niet waren kinderen aanwezig. Service tijdens diner was middelmatig, zeker wat betreft opnemen bestelling van drankjes. Weinig personeel met een glimlach.
Hotel is ruim en mooi, zwembaden dik in orde. Staat adults vanaf 14 jaar, dit klopt niet waren kinderen aanwezig. Service tijdens diner was middelmatig, zeker wat betreft opnemen bestelling van drankjes. Weinig personeel met een glimlach.
Kamer 8
Hygiëne 8
Ligging 9
Respect voor mens en natuur 8
Eten en drinken 7
Entertainment avond programma 1
Wifi 9
Entertainment dag programma 1
Zwembad 9
Het hotel 8
Personeel en service 7
Jouw totale vakantie 8
7
HenrietteAlleenjuli 2025
“Rimske Toplice”
Ik had een eenpersoonsbed, kamer alleen, dat voelde vreemd. Verder kamer in orde. Genoeg handdoeken, iedere dag opgemaakt bed. Badjas. Wifi top. Eten ontbijt was prima. Eten avond was voldoende. Eigenlijk veel avg. Af en toe simpele pasta. Toetjes vielen tegen. Geen koffie en thee of ander drinken gratis in avond. 5 eu voor een cola .
Ik had een eenpersoonsbed, kamer alleen, dat voelde vreemd. Verder kamer in orde. Genoeg handdoeken, iedere dag opgemaakt bed. Badjas. Wifi top. Eten ontbijt was prima. Eten avond was voldoende. Eigenlijk veel avg. Af en toe simpele pasta. Toetjes vielen tegen. Geen koffie en thee of ander drinken gratis in avond. 5 eu voor een cola .
Kamer 8
Hygiëne 9
Ligging 7
Entertainment avond programma 5
Eten en drinken 6
Entertainment dag programma 6
Wifi 9
Het hotel 7
Zwembad 8
Jouw totale vakantie 6
Personeel en service 7
10
Henk en Marjolein TimmerMet partnerjuni 2025
“Top hotel voor ultieme ontspanning”
Rimske Terme is een prachtig complex. Zeer vriendelijk personeel, schoon en het ontbijt en diner in buffetvorm verdient een ruime voldoende. We kregen een suite i.p.v een superior kamer. Zelfs toen we een suite kregen nog gevraagd om een kamerwissel omdat we graag een balkon zouden hebben. Ook dit werd zonder problemen geregeld en de suite werd nog groter. Één minpunt die we wel willen melden zijn...
Rimske Terme is een prachtig complex. Zeer vriendelijk personeel, schoon en het ontbijt en diner in buffetvorm verdient een ruime voldoende. We kregen een suite i.p.v een superior kamer. Zelfs toen we een suite kregen nog gevraagd om een kamerwissel omdat we graag een balkon zouden hebben. Ook dit werd zonder problemen geregeld en de suite werd nog groter. Één minpunt die we wel willen melden zijn de prijzen van de drankjes. Daar slaan ze plank echt mis mee . €5 voor een halve liter water om van de rest maar te zwijgen. Gelukkig minibar(ook bizarre prijzen)op de kamer, die leeggehaald en onze eigen drankjes koud gezet voor bij het zwembad en op het balkon natuurlijk.
Kamer 9
Hygiëne 9
Ligging 2
Respect voor mens en natuur 9
Eten en drinken 9
Entertainment avond programma 5
Wifi 9
Entertainment dag programma 5
Zwembad 9
Het hotel 10
Personeel en service 9
Jouw totale vakantie 9
9
Denise Met partnerjuni 2025
“Fijn hotel, mooi gelegen”
Heel fijn hotel. Rustig gelegen tussen de bergen. Super fijn, verwarmd zwembad. Lekker eten, alleen de drankjes zijn heel duur. Huurauto is aan te raden. Met de auto is heel Slovenië makkelijk te bereiken. Alleen de muziek in het hotel vonden wij een minpuntje. De muziek in de bar vonden wij te hard staan en de muziek in het restaurant binnen vonden we erg somber. Maar dat kan natuurlijk persoonli...
Heel fijn hotel. Rustig gelegen tussen de bergen. Super fijn, verwarmd zwembad. Lekker eten, alleen de drankjes zijn heel duur. Huurauto is aan te raden. Met de auto is heel Slovenië makkelijk te bereiken. Alleen de muziek in het hotel vonden wij een minpuntje. De muziek in de bar vonden wij te hard staan en de muziek in het restaurant binnen vonden we erg somber. Maar dat kan natuurlijk persoonlijk zijn.