- airco, verwarming, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- type bed kan per kamer verschillend zijn
- balkon of terras met zitje
SCHERP GEPRIJSD Riu Playa Park: een modern hotel met de vertrouwde RIU service, midden in Playa de Palma op vakantie-eiland Mallorca. De trendy, lichte kamers zijn van alle gemakken voorzien. Het strand is op slenterafstand en het centrum met vele bars en restaurants ligt ook op slechts 400 meter afstand. Je bent hier meteen op vakantie. Geniet van de 24 uurs All Inclusive formule, die naar RIU gebruik perfect is geregeld. Dus bestel nog een drankje bij het zwembad, en SMILE! Wil je extra luxe? Er zijn ook swim up kamers te boeken. Gelijk vanuit je bed het water in!
ontbijt, lunch, snacks, diner in buffetvorm, showcooking, tweemaal per week is er een thematisch diner in buffetvorm
koffie en thee en frisdranken (24 uur)
fitness, shows, livemuziek
bij dit hotel zijn door nieuwe wetgeving, geldig binnen bepaalde gebieden op Mallorca, alcoholische dranken niet langer onbeperkt inbegrepen in de All Inclusive formule, bij de lunch en het diner zijn 3 alcoholische dranken inbegrepen (keuze uit bier en huiswijn); alcoholische dranken zijn tegen betaling te koop bij de bar en het restaurant
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren het hotel als schoon en goed onderhouden met vriendelijk en behulpzaam personeel. Het eten wordt gewaardeerd met veel keuze bij de buffetten. De kamers zijn ruim en netjes, hoewel sommigen gehorige kamers en nachtelijk lawaai van feestende bezoekers melden. De ligging in een drukke Duitse uitgaansstraat wordt wisselend ervaren. Het zwembad is populair maar vaak vol, met bedjes die vroeg gereserveerd worden. De all-inclusive formule kent beperkingen voor alcoholische dranken.
Gebruik hrt verhaal wat ik in het begin getypt heb. Het was echt super
Dit was inmiddels de derde vakantie die we via TUI hebben geboekt en ook deze keer was alles weer uitstekend geregeld. Van het boeken tot de vlucht, transfer en het verblijf: alles verliep soepel en was goed georganiseerd. Dat geeft echt een zorgeloos gevoel tijdens je vakantie.
Het hotel voldeed aan onze verwachtingen, de transfer was goed geregeld en we hebben enorm genoten van de vak...
Teveel mensen in het hotel voor 2zwembaden. Veel geld voor een vakantie waar je geen alcohol krijgt behalve als je ervoor betaald
Had van dit RIU hotel wat meer verwacht. Vooral bij het bestellen van een cocktail die je extra moest betalen ondanks all inclusief was er zelfs geen rietje of een extra aankleding van je glas.
Eten en kamer waren uitstekend. Erg druk aan het zwembad en handdoeken werden om 8 uur reeds op de bedjes geplaatst. Werd door het hotel weinig aan gedaan.
Wij hebben onze vakantie gevierd in een Swim-Up kamer voor 11 nachten. Aangekomen in het hotel rond 09:30 uur konden wij pas na 5 uur wachten onze kamer in terwijl er eerst was aangegeven dat we ongeveer 2,5 uur moesten wachten. Eenmaal in onze kamer aangekomen, werden wij verrast door de ondiepe Swim-Up van 90 cm diep. Uit ervaring van andere Swim-Up kamers was dit niet wat we hadden verwacht. Oo...