- ca. 40 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoonssofabed
- balkon of terras met zitje
- extra bed voor de 4e persoon
Riu Tikida Dunas is onze topper op een mooie plek in Marokko, direct aan het lange zandstrand van Agadir. Een frisse look met natuurlijk de bekende service van RIU. De mini's laat je ballenbakken in RiuLand en zelf boek je een heerlijke chocomassage in het uitgebreide wellnesscentrum. Elke vakantiedag begint hier goed; tijdens het ontbijt word je wakker met een magnifiek uitzicht op de zee en boulevard. De prachtig aangelegde tuin lonkt. Zoek een ligbedje uit bij het zwembad in de schaduw van de palmbomen. Bestel een drankje, pak je boek erbij en geniet.
ontbijt (07:30-10:30 uur), lunch (12:30-15:30 uur), snacks (15:30-17:30 uur), diner in buffetvorm (18:30-22:00 uur), showcooking
koffie en thee, frisdranken, lokale alcoholische drankjes en internationale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, volleybal, basketbal, fitness, animatie overdag, shows, livemuziek
tweemaal per week een themabuffet, in dit hotel bevindt zich een RiuFit zone met groepslessen, ook is er 6 keer per week het RiuArt atelier
ontbijt (07:30-10:30 uur), lunch (12:30-15:30 uur), snacks (15:30-17:30 uur), diner in buffetvorm (18:30-22:00 uur), showcooking
koffie en thee, frisdranken, lokale alcoholische drankjes en internationale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, volleybal, basketbal, fitness, animatie overdag, shows, livemuziek
tweemaal per week een themabuffet, in dit hotel bevindt zich RiuFit met groepslessen, ook is er 6x per week het RiuArt atelier
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Ik was nog met de vroegere slogan van Riu keten vertrokken dat je altijd 1 ster meer krijgt maar dat was het dus duidelijk niet. Het eten was goedkoop: extraatjes zoals biefstuk of gerookte zalm was er niet. De wijn kon ook beter! Ik heb het wow effect gemist.
Lees meerVerblijf met TUI was perfect.
Vliegen met Condor ; " nooit " meer.
Mooi en schoon hotel. Ruime kamers, prima eten en de ligging is top. Wij hebben een geweldige, indrukwekkende vakantie gehad.
Lees meerPrima
Lees meerPrima kamer. Werd op tijd en netjes schoongemaakt. We een klein beetje gedateerd. Maar blijft een aanrader.
Lees meer