- zijzeezicht
- airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar
- badkamer met bad of douche, haardroger, make-up spiegel, badslippers en toilet
- woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
SCHERP GEPRIJSD Vlak bij het bekende Kleopatra-strand in Alanya ligt het sfeervolle hotel Riviera. In de buurt vind je de gezellige bazaar met vele winkeltjes, bars en restaurants. Hier proef je de typisch Turkse sfeer nog. Voor een vers kopje koffie ga je zitten op het terras van hotel Riviera aan de boulevard. Heerlijk wat een vermaak! En doe er maar een stukje taart bij, het is toch All Inclusive. En het strand? Steek de straat over, leg je handdoek neer en geniet.
ontbijt (07:30-10:00 uur), laat ontbijt mogelijk (10:00-10:30 uur), lunch (12:30-14:00 uur), diner in buffetvorm, ijsjes en cake (15:30-16:30 uur)
koffie en thee, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-23:00 uur)
fitness, tafeltennis, sauna en entree hamam (16:30-18:30 uur)
het gebruik van de sauna en de entree van de hamam is tussen 16:30 - 18:30 uur inbegrepen, het à la carte restaurant en verse sappen zijn tegen betaling
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren het Riviera Hotel als een prima accommodatie met een uitstekende centrale ligging direct aan het strand en op loopafstand van het centrum. Het vriendelijke en behulpzame personeel wordt vaak geprezen, evenals de dagelijkse schoonmaak en de comfortabele bedden. Het eten is over het algemeen goed en gevarieerd, hoewel sommigen meer keuze of warmere gerechten wensen. De kamers zijn schoon maar compact. Minpunten zijn het beperkte entertainment, weinig gratis alcoholische dranken en soms gehorige kamers.
Top hotel, je moet je feestje zelf maken. tweede x geweest en nog beter dan de vorige x.
eind seizoen weer
Uitstekend hotel, zeer centraal gelegen. Kamer had geen gordijnen die verduisterend zijn en gingen niet helemaal dicht. Moskee maakte jee om 4:30 wakker. Zeer vriendelijk personeel, schoon hotel met prima eten. Niet ziek geweest dus hygiene was goed. Alleen geen cocktails inbegrepen, geen annimatie en weinig entertainment in de avond.
Prima hotel, goede ligging, schoon, goed eten, zeer vriendelijk personeel en prima kamers. Kamer is voorzien van een waterkoker met kopjes en koffie. Ook een gratis kluisje is aanwezig.
Ligging is perfect, service en hygiene goed, eten goede kwaliteit maar wel weinig keuze, kamers groot en schoon, strandbedjes kosten €130 en parasol ook €130, als je alcohol wilt kan je alleen kiezen tussen gin vodka wijn en bier, doelgroep die er komt is ook erg prettig. Nederlanders duitsers en mensen uit denemarken. Geen last gehad van dronken engelse of russische toeristen. Prima hotel ook om ...
De entertainment was er niet savonds, verder hebben we niemand gezien van tui in hotel wat ook niet nodig was