Relaxen bij Saccharum Resort & Spa op Madeira
Hotel Saccharum Resort & Spa is rustig en magnifiek gelegen tussen bergen en zee, pal aan de haven van Calheta, in het westen van Madeira. Het kleine strand van Calheta ligt op wandelafstand. De kamers en suites zijn ultramodern, lekker comfortabel en met een zalig uitzicht op de omgeving. De verwijzing naar het bekende suikerdorpje Calheta zit niet alleen in de Latijnse hotelnaam. Er is namelijk ook een museum volledig gewijd aan de historie van het witte goud. De kamers met zeezicht raden wij van harte aan.
Faciliteiten
Faciliteiten
- Gratis wifi in openbare ruimte
- Receptie
-
Tegen betaling
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
- Buffetrestaurant: Engenho
- 2 à-la-carterestaurants: Trapiche (lokale keuken) en Alambique (lokale keuken)
- 4 bars
Zwembaden
Zwembaden
- 2 buitenbaden: verwarmd, zoet water
- Kinderbad buiten: zoet water
- Binnenbad: verwarmd, zoet water
- Badhanddoeken, ligbedden en parasols
- Zonneterras
Wellness
Wellness
-
Tegen betaling
- Jacuzzi (binnen)
- Massage
- Sauna
- Schoonheidssalon
- Spa
- Stoombad
Sport & Activiteiten
Sport & Activiteiten
- Fitnessfaciliteiten
-
Tegen betaling
Entertainment
Entertainment
- Livemuziek
- Overdag animatie
- Live muziek en animatie zijn beide 7x per week
Onafhankelijk duurzaamheidslabel
Onafhankelijk duurzaamheidslabel
- Je verblijft in een accommodatie met onafhankelijk duurzaamheidslabel
- Je steunt de lokale economie en gemeenschap via de TUI Care Foundation
- Je investeert in projecten met als doel het versnellen van het behalen van onze duurzaamheidsdoelen zoals benoemd in onze duurzaamheidsagenda, denk hierbij aan hernieuwbare energie en nieuwe generatie mobiliteit
Overige informatie
Overige informatie
- Officiële classificatie: 5 sterren
- Onze classificatie: 4.5 ster
- Totaal aantal kamers/ appartementen: 243
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
- Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
- Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
- Door de drukte met huurauto’s zijn bepaalde bezienswaardigheden tussen april en oktober, zoals bijvoorbeeld Pico do Arieiro en Ponta de São Lourenço, niet bereikbaar per auto. De autoriteiten hebben de parkeerplaatsen afgesloten, alleen bussen, jeeps en taxi’s worden toegelaten. Het boeken van een excursie is daarom misschien een goede optie. Meer informatie: https://www.tuimusement.com/nl/portugal/madeira/d_74-c_139/
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
-
Verplicht
- Toeristenbelasting ca. € 2,00 per nacht per persoon (vanaf 13 jaar, ter plaatse te betalen)
- Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Ligging
Ligging
- Centrum op ca. 1 km
- Haven op ca. 20 m
- Luchthaven op ca. 35 km
- Strand op ca. 30 m