- airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
- douche, haardroger en toilet
- muskietennet
- balkon of terras met zitje
KASSAKORTING Vanaf het eerste moment kom je in het Seacliff Resort & Spa helemaal tot rust. Het resort ligt op 25 minuten van Stone Town, de bruisende hoofdstad van Zanzibar. Dichtbij genoeg om de kleurrijke markten te verkennen, ver genoeg om daarna heerlijk weg te zakken in een ligstoel. Overal zie je Swahili-invloeden terug bij Seacliff Resort & Spa. In de decoratie, in de gerechten. Vanuit je kamer kijk je uit over de eindeloze oceaan, waar de overloopzwembaden naadloos overgaan in de horizon. Duik erin of laat je lekker verwennen in de wellness. De restaurants serveren gerechten waar je weken later zelfs nog aan terugdenkt. Zó lekker! En 's avonds geniet je van een cocktail in de Jetty bar, met je voeten boven het water. Dít is vakantie.
ontbijt (07:00-10:00 uur), lunch (12:30-14:00 uur), high tea (15:00-17:00 uur), snacks (12:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (19:30-22:00 uur)
koffie en thee, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes, alcoholische cocktails en alcoholvrije cocktails (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, squash, fitness, fietsen, tafeltennis, biljart, darts
in het restaurant is er elke avond van de week een ander themabuffet
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Het Sea Cliff Resort biedt gasten een prachtige, rustige locatie met verzorgde tuinen en spectaculaire zonsondergangen over de Indische Oceaan. Het personeel wordt geroemd om hun uitzonderlijke vriendelijkheid en behulpzaamheid. Gasten waarderen de schone kamers met muskietennetten, gevarieerde buffetten met thema-avonden en dagelijkse live entertainment. De zwembaden en faciliteiten zoals de golfbaan zijn uitstekend onderhouden. De gratis shuttlebus naar Stone Town is populair.
It was an amazing holiday! The package flight + transport + resort was an easy way of planning the holiday.
The resort Sea Cliff in Zanzibar is a nice place where to stay, relax and enjoy the sun, pool and the many more activities. We did tennis, horse riding, foosball, table tennis, gym. Breakfast and dinner with buffet had good food. Staff was kind and outgoing.
We werden heel fijn ontvangen, vriendelijke staff, zeer net verblijf prachtig uitzicht. Al met al een heerlijk verblijf wat aan alle verwachting heeft voldaan. Heerlijk weekje weg zonder zorgen.
Heerlijk eten, fantastisch personeel en goede kamer.
Alles was zeer goed .
We gaan zeker nog een keer naar sea clif resort.
Het hotel is mooi gelegen en dichtbij Stone Town waar je dagelijks met een shuttlebus naar toe kan. Tijdens de spits in de ochtend duurt dit 1uur. Het bedienend personeel en kamermeisjes zijn geweldig en doen er alles aan om het naar je zin te maken. Helaas is de klamboe op de kamer 1 groot stofnest en deze hoefde het kamermeisje niet dagelijks in de avond voor ons dicht te doen. De airco werkte p...
2 volwassenen Wijzig

