- ca. 22 m², telefoon, gratis wifi en tv
- koelkast
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
- balkon of terras
Prachtig gelegen in het Beierse Woud, één van de mooiste gebieden van Duitsland. Op circa 8 kilometer afstand ligt skigebied Voithenberg Gibacht. De geprepareerde pistes zijn geschikt voor zowel beginners als gevorderden. Ook snowboarders en langlaufers kunnen hier terecht. Ter plaatse kun je je skiuitrusting huren, een skiles reserveren en gratis parkeren. Vergeet ook tijdens je bezoek niet een uitstapje te maken naar de plaats Pilzen of Praag. Voor de kinderen worden er in het hotel verschillende activiteiten georganiseerd, zoals knutselen, disco, schminken, spelletjes en diverse buitenactiviteiten.
ontbijt (07:30-09:30 uur), lunch (12:00-14:00 uur), diner in buffetvorm (18:00-20:30 uur), kinderbuffet (18:00-20:00 uur), Kaffee en Kuchen (15:00-16:00 uur)
koffie en thee, frisdranken, bier en wijn (10:00-22:00 uur)
sauna, jacuzzi binnen, binnenbad
Totale skipiste (27 km)
blauwe piste 14 km
rode piste 9 km
zwarte piste 2 km
liften (20)
1 gondelliften
0 cabineliften
1 stoeltjesliften
19 sleepliften
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.