Sitting on top of the world! Dat gevoel krijg je bij appartementen Sound of the Sea in Pigadia, op zonnig Karpathos. Wat wil je ook anders met zo’n uitzicht vanaf een rotspunt omgeven door kilometers zee. Dit is een kleine Griekse droomplek waar je de heerlijke traagheid van vakantievieren ontdekt. Omgeven door luxe en de grenzeloze Griekse gastvrijheid. Bij het hotel is van alles te beleven. Zo is er een tennisbaan en een fitnessruimte. Kom je voor het buitenleven? Dan liggen er dagen in het vooruitzicht waarin het wordt kiezen tussen niksen aan het zwembad of eropuit gaan in de ruige natuur. Wandelroutes met ezelpaadjes, genaamd Kalderimia, starten praktisch in de achtertuin.
Faciliteiten
Faciliteiten
Gratis wifi in openbare ruimte
Gratis wifi op de kamer
Receptie (24 uur)
Bagageruimte
Privé parkeerplaats buiten
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
Bar
Snackbar
Zwembaden
Zwembaden
Buitenbad: deels zout water en deels zoet water
Ligbedden en parasols
Zonneterras
Sport & Activiteiten
Sport & Activiteiten
Tegen betaling
Fitnessruimte
Tennisbaan buiten, verlichting tegen betaling
Voor de kinderen
Voor de kinderen
Babybedje
Kinderstoel
Speeltuin
Kindergerechten op verzoek
Tip
Tip
Aan mooie zandstranden geen gebrek op Karpathos. Van bekend Pigadia, rustig Amoopi, het fraaie Arkassa tot naamloze baaitjes, type van horen, zeggen. Het verborgen, onontdekte karakter geeft het eiland z’n pure charme. Al wandelend, fietsend of toerend met een scooter is het steeds weer een verrassing waar je uitkomt. Misschien wel op het strand van Apella, al eens omgedoopt tot mooiste strand van Europa. Een ijskoude Louxaki frisdrank of Mythos-biertje staan voor je klaar bij de gelijknamige taverna.
Overige informatie
Overige informatie
Officiële classificatie: 4 sterren
Onze classificatie: 4 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 34
Verzorging
Verzorging
Logies
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Honden niet toegestaan
Neem om te tennissen zelf rackets en ballen mee, huren kan ook
Het complex bestaat uit een hoofdgebouw met bijgebouwen
Sound of the Sea ligt op een heuvel, daardoor is het minder geschikt voor mensen die slecht ter been zijn
Sound of the Sea accepteert geen contant geld, alleen betalen met de pin
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Inbegrepen
Inbegrepen
Schoonmaak kamer (6x per week)
Bedlinnen en handdoeken
3 bedlinnen- en handdoekenwissels per week
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 10,00 per nacht per kamer (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Ligging
Ligging
Centrum op ca. 650 m
In een groene omgeving en rustig gelegen
Luchthaven op ca. 17 km
Strand op ca. 1 km
Supermarkt op ca. 400 m
Huurauto
Huurauto
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
Extra verzekeringen niet nodig
Geen gedoe ter plaatse
Hele vakantie beschikking over je huurauto
Al jaren een topper bij TUI
Echte Griekse gastvrijheid
Blikvanger: zeezicht vanaf rots
Royale, frisse appartementen
Wandelpaden in de omgeving
Startpunt mooie wandelavonturen
Reisleiding in je accommodatie
Reisleiding in je accommodatie
Onze TUI reisleiding bezoekt je accommodatie tijdens je verblijf. Onze reisleiding werkt in internationale teams, waardoor je geholpen kunt worden in het Engels. Wil je liever in het Nederlands geholpen worden? Stuur dan gerust een bericht via de TUI app. Je kunt berichten sturen naar ons team op de bestemming vanaf de dag voor vertrek. Reisleiding in je accommodatie is onder voorbehoud van wijzigingen.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
1-kamer appartement, met schuifdeuren, 1-4 pers
1-kamer appartement, met schuifdeuren, 1-4 pers
zeezicht
ca. 35 m² (kan verschillen per kamer), airco (tegen betaling), telefoon, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
kitchenette met elektrische kookplaat (2 platen), koelkast, broodrooster, waterkoker en eethoek
badkamer met douche, haardroger en toilet
woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonssofabedden
balkon of terras met zitje
luxe •het slaapgedeelte kan d.m.v. schuifdeuren van het woongedeelte afgesloten worden
2-kamer appartement, 1-4 pers
2-kamer appartement, 1-4 pers
zeezicht
ca. 48 m² (kan verschillen per kamer), airco (tegen betaling), telefoon, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
kitchenette met elektrische kookplaat (2 platen), koelkast, broodrooster, koffiezetapparaat en waterkoker
badkamer met douche, haardroger en toilet
woon-/slaapkamer met 2 eenpersoonssofabedden
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
balkon of terras
2-kamer appartement, Maisonnette, 1-4 pers
2-kamer appartement, Maisonnette, 1-4 pers
zeezicht
ca. 35 m² (kan verschillen per kamer), airco (tegen betaling), telefoon, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
kitchenette met elektrische kookplaat (2 platen), koelkast, broodrooster, waterkoker, koffiefaciliteiten en eethoek
Fans van de Griekse eilandenGezin met jonge en/of oudere kinderenjuli 2025
“Heerlijke vakantiw gehad, maar geen 4-sterren-hotel”
Ik zou de accommodatie wel aanbevelen, maar het is geen 4 sterren waard, zoals aangegeven wordt. Toplocatie als je goed ter been bent, kamers zijn ruim, maar die vind ik geen 4 sterren waard qua afwerking, met name keuken niet. De mensen daar doen zeker hun best, werken hard, maar het restaurant in het algemeen is ook geen 4 sterren waard. Wij hadden overigens geen ontbijt
Ik zou de accommodatie wel aanbevelen, maar het is geen 4 sterren waard, zoals aangegeven wordt. Toplocatie als je goed ter been bent, kamers zijn ruim, maar die vind ik geen 4 sterren waard qua afwerking, met name keuken niet. De mensen daar doen zeker hun best, werken hard, maar het restaurant in het algemeen is ook geen 4 sterren waard. Wij hadden overigens geen ontbijt
Kamer 7
Respect voor mens en natuur 9
Ligging 9
Entertainment avond programma 3
Eten en drinken 7
Entertainment dag programma 3
Wifi 8
Het hotel 8
Zwembad 8
Jouw totale vakantie 8
Personeel en service 8
Kindvriendelijk 8
Hygiëne 8
6
Familie Smits-SchrierGezin met jonge en/of oudere kinderenjuli 2025
“Prima verblijf, wel wat gedateerd.”
De kamers op de Tui website zijn in het echt, niet meer met elkaar te vergelijken. Ze zijn prima, maar pretenderen 4-sterren te zijn. Dat is niet het geval naar mijn mening. Laat ik voorop stellen dat ik het prima naar mijn zin heb gehad, maar er waren wel wat gebreken. De koelkast koelde niet meer. Gemeld en een uur later stond er een nieuwe koelkast. Dus helemaal top!
Omdat we de For...
De kamers op de Tui website zijn in het echt, niet meer met elkaar te vergelijken. Ze zijn prima, maar pretenderen 4-sterren te zijn. Dat is niet het geval naar mijn mening. Laat ik voorop stellen dat ik het prima naar mijn zin heb gehad, maar er waren wel wat gebreken. De koelkast koelde niet meer. Gemeld en een uur later stond er een nieuwe koelkast. Dus helemaal top!
Omdat we de Formule 1 wilde kijken, hadden we een chromecast meegenomen. Deze deed het niet op de tv omdat de HDMI aansluitingen letterlijk verroest waren. In een andere kamer deed deze het wel, dus het is goed gekomen. De accommodatie ligt net buiten het centrum. Als je naar het centrum wil, zal je de berg op en af moeten. Dit kan zwaar zijn voor mensen met een slechtere conditie. Wij hebben een auto gehuurd om het eiland te ontdekken. Omdat we met 5 man zijn, hebben we hiervoor ook een grotere 4x4 auto gehuurd en dat was in de soms zeer stijle bergen wel een uitkomst. Wij hebben hier niet meegemaakt dat mensen de bedjes bij het zwembad bezet gingen houden. Er waren niet heel veel bedjes maar voldoende voor de mensen die een dagje zwembad gingen doen.
Het zwembad heeft zoutwater met chloor. Er is een douche die je voor en na het zwemmen kan gebruiken. Hapjes en drankjes zijn basic maar prima te verkrijgen bij het zwembad.
De wellness ruimte was helaas buitendienst. Daar had Tui voor vertrek al melding van gemaakt. Daar hebben we dus geen ervaring mee.
We vonden het ontbijt wat we slechts 1 keer hebben genomen, beperkt in keuze. Echter was het gelijkertijd genoeg want je kreeg alles gelijkertijd. Koffie/thee, broodjes, cake, ei, stukje kaas, bakje yoghurt, pasta, jam en nog meer…
Slapen: Prima geslapen. Bedden zijn gewoon goed. Goede kussens. Er ligt eventueel een dekbed als je daar behoefte aan hebt. De schoonmaak dienst was helaas wel dagelijks de was aan het ophangen achter ons verblijf en dat begon om 07.00 uur waardoor je wel wakker werd. De huisjes zijn op zich ook wel gehorig. Vooral als je beneden slaapt. Airco is standaard aanwezig in de kamers.
Al met al een lekkere vakantie gehad. Je hebt natuurlijk altijd wel iets op of aan te merken, maar je moet er zelf wat van maken!
Kamer 6
Personeel en service 7
Ligging 5
Hygiëne 7
Eten en drinken 6
Respect voor mens en natuur 8
Wifi 7
Het hotel 6
Zwembad 6
Jouw totale vakantie 8
8
Elsbeth Gezin met jonge en/of oudere kinderenapril 2025
“Heerlijk aan zee”
Prachtige locatie aan zee. Fijne ruime kamers. Elke dag schone handdoeken en regelmatig schoongemaakt. Prima bedden. Keukengerei is minimalistisch, maar extra spullen verkrijgbaar als je erom vraagt. De eigenaren en personeel zijn super vriendelijk en behulpzaam. Heerlijke lunch en avondkaart voor betaalbare prijs. Goede loopafstand van centrum, maar houdt rekening met steile...
Prachtige locatie aan zee. Fijne ruime kamers. Elke dag schone handdoeken en regelmatig schoongemaakt. Prima bedden. Keukengerei is minimalistisch, maar extra spullen verkrijgbaar als je erom vraagt. De eigenaren en personeel zijn super vriendelijk en behulpzaam. Heerlijke lunch en avondkaart voor betaalbare prijs. Goede loopafstand van centrum, maar houdt rekening met steile klim omhoog en omlaag.
Kamer 8
Zwembad 8
Ligging 9
Personeel en service 10
Eten en drinken 8
Hygiëne 9
Wifi 6
Het hotel 8
9
Chantal Gezin met jonge en/of oudere kinderenjuli 2024
“Heerlijk!”
Mooi hotel prachtige locatie.. kleine klim en wandeling naar de stad. Personeel erg vriendelijk en accomodatie weg schoon.
Mooi hotel prachtige locatie.. kleine klim en wandeling naar de stad. Personeel erg vriendelijk en accomodatie weg schoon.
Kamer 8
Hygiëne 9
Ligging 8
Respect voor mens en natuur 9
Eten en drinken 8
Het hotel 9
Wifi 9
Jouw totale vakantie 10
Zwembad 8
Kindvriendelijk 9
Personeel en service 9
9
RudyGezin met jonge en/of oudere kinderenjuli 2024
“Leuk eiland Karpathos”
Echter moet er wel heel duidelijk aangeven dat je dagelijks een steile berg op en af moet gaan mocht je wat willen gaan doen. Dat we moesten lopen was bekend maar dat t zo steil was niet
Echter moet er wel heel duidelijk aangeven dat je dagelijks een steile berg op en af moet gaan mocht je wat willen gaan doen. Dat we moesten lopen was bekend maar dat t zo steil was niet