- telefoon, gratis wifi, tv en gratis safe
- koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- slaapkamer met 1 eenpersoonsbed
Hotel The Phoenix vind je in een rustige zijstraat van Bayswater Road, op loopafstand van Hyde Park en Kensington Palace. De locatie van het hotel in Londen is top. Voor de wat verder gelegen bezienswaardigheden, zoals Picadilly Circus en Convent Garden hoef je maar een paar stops met de 'tube'. Keuze uit drie metrostations op slechts een paar minuten lopen. Het hotel is gevestigd in acht voormalige stadshuizen uit 1854. Een echt Londense uitstraling... Het is comfortabel ingericht met een ruime lounge, een sfeervolle bar en een klein ontbijtrestaurant. In de winter kun je, na een dagje slenteren door Londen, heerlijk opwarmen bij de open haard. De kamers van The Phoenix zijn compact, maar van alle gemakken voorzien. Een goede keus voor je volgende stedentrip.
"Mooi hotel op een ideale locatie" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Super leuk hotel
Goed ontbijt goede service
Schoon en goede bedden
Mooi hotel, prachtige kamer voor gezin! Heel erg schoon! Geweldige service.
Lees meerVriendelijke mensen, goede ligging, mooie ruime kamer en badkamer, goed ontbijt in de ochtend
Lees meerKamer prima op orde en hygiënisch, locatie is echt goed.
Lees meerPerfecte locatie in een leuke wijk van Londen dicht bij metrostation en dus perfecte uitvalsbasis voor excursies
Lees meer