LAST MINUTE! Bij Aparthotel Trianon Borgo Pio verblijf je in ruime, moderne appartementen op een toplocatie vlak bij het Vaticaan, midden in het sfeervolle hart van Rome. ’s Ochtends word je rustig wakker met een cappuccino en een vers ontbijt, terwijl je uitkijkt op de imposante koepel van de Sint-Pietersbasiliek. Het vriendelijke personeel deelt graag hun favoriete lokale adresjes, zodat je Rome beleeft als een echte insider. De appartementen beschikken over een volledig uitgeruste keuken – ideaal als je zelf een heerlijke pasta wilt bereiden. Al is de verleiding groot om neer te strijken bij een van de gezellige restaurants en cafés in de charmante straatjes rondom Trianon Borgo Pio. Toch verder de stad in? Met het openbaar vervoer bereik je eenvoudig de Trefifontein en de Spaanse trappen. Vergeet natuurlijk ook niet het Colosseum te bezoeken tijdens je citytrip. En daarna voelt thuiskomen hier elke keer weer als een klein geluksmoment.
"Top appartement op super locatie! Goed ontbijt!" Meer van onze gasten
Een heerlijk accommodatie om te verblijven tijdens een citytrip Rome.
Fijne, ruime appartementen op een top locatie vlakbij Vaticaanstad.
Een dikke aanrader!
Super accomodatie, heel eenvoudig, maar er was van alles. Er hangen flessen met zeep, shampoo, conditioner en bodylotion in de badkamer. We kregen om de 2 dagen gratis een fles water. In de keuken waren theedoeken, koffie en thee (gratis) en om de 3 dagen schone handdoeken, 1 grote, 1 normale en een gastendoekje pp. Het ontbijt op de bovenste etage met mooi uitzicht en heel uitgebreid.
Een appartementen gebouw met de voordelen van een appartement gecombineerd met hotelservice. Prachtig gelegen tussen het Vaticaan en de Engelenburcht. Goede service en vriendelijk personeel. Ontbijt op het dakterras met zicht op de koepel van de Sint Pieter.
Net appartement, rustig. Goede bedden en hygiënisch. Van alle gemakken voorzien. Lag vlakbij de metro, leuke restaurantjes in de buurt
De foto's op de site zien er beter uit dan in werkelijkheid, denk dat dit de allerluxe is,maar beschrijf dan de kamer die je boekt beter,had beter verwacht.klemmende deuren.als je snachts naar toilet wil,moet je door andere slaapkamer?
Ontbijt van een 4sterren hotel was voor ons ook een -tje,elke dag zelfde,geen sinaasappelsap,machines die niet werkte.
Locatie is perfect,loopafstand van ...