Zin in een betaalbare All In vakantie op Ibiza? Wij hebben het voor je gevonden! Tijdens je verblijf in TUI SUNEO Caribe hoef je nergens meer over na te denken. De kamers met moderne look & feel voelen meteen als thuis. Terwijl jij geniet van de zon of wat baantjes trekt, vermaken de kinderen zich opperbest in de miniclub of plonzen ze in het kinderbad. 's Avonds is het smullen geblazen in het restaurant, de koks maken de lekkerste gerechten waar je bij staat. Een dagje op pad? Het strand van Es Canar is vlakbij. Of huur een auto en breng een bezoek aan Ibiza-stad.
ontbijt (08:00-10:30 uur), lunch (13:00-14:30 uur), tea time (15:00-17:00 uur), snacks (11:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur)
koffie en thee, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (11:00-23:00 uur)
volleybal, fitness, tafeltennis, darts, animatie overdag, shows
Het hotel ligt op een toplocatie, vlakbij het strand en de gezellige boulevard van Es Canar. Gasten waarderen het vriendelijke en behulpzame personeel dat altijd met een glimlach klaarstaat. De kamers worden dagelijks schoongemaakt en zijn netjes. Het eten bij het buffet is gevarieerd met voldoende keuze, hoewel sommigen opmerken dat het Brits georiënteerd is. De animatie doet enthousiast mee met activiteiten.
Enthousiaste animatie, deden het super leuk met de kinderen maar ook voor volwassen. Je zag dat ze zelf ook plezier hadden! Eten was prima, wat je kan verwachten van een buffet. Hotel was prima, op een goede locatie. Geweldige vakantie gehad!
Heerlijke all incl met animatie en fitnes mogelijk heden Alles kan en mag maar je hoeft niks.. Mooi eiland om te verkennen met zijn rotsen en baaitjes waarvan het noorden veel groen en bergen. Zeker een keer terug.
Het is nog nooit gebeurd dat ik een slechte recensie heb moeten schrijven voor een TUI hotel.. 3 sterren maar dat was het zeker niet.. en dat voor een sueno hotel..
Personeel echt niks op aan te merken maar het hotel..
Bedden zijn echt heel hard, er is maar 1 bar tot 23uur en je moet je eigen handdoeken mee naar het zwembad. Ook krijg je een kaartje voor een bekertje, enerzijds...
Prijstechnisch kan ik het aanbevelen. Uitstraling geef ik een 6.5
Goed hotel, vriendelijk personeel, eten prima, locatie uitstekend!