- verwarming, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- bad of douche, haardroger en toilet
Pension U Medvidku is een historisch, sfeervol hotel en beschikt over een van de oudste restaurants van Praag, dat uit 1466 dateert. Ook heeft het pension een beroemde brouwerij met een pub die typisch Tsjechische gerechten en originele Tsjechische Budweiser pils serveert. Brouwerijtours zijn op verzoek beschikbaar. De ligging van het pension is zeer centraal, in een kleine straat in het centrum, op circa 300 meter van het Wenceslasplein met daarbij talloze gezellige restaurants, winkels en het Nationaal Theater. Alle kamers zijn sfeervol ingericht en bij aankomst krijg je een gratis welkomstdrankje van de brouwerij. Het hotel heeft beschilderde plafonds uit de renaissance met houten balken. Er is ook een restaurant en een biertuin, waar je heerlijk kunt genieten van Tsjechische specialiteiten. Het ontbijt bestaat uit verse broodjes en lokale lekkernijen. Het verblijf in dit hotel maakt een stedentrip Praag een ware belevenis!
"Leuk hotel in oude bierbrouwerij. Nette, schone kamers. Zeer goed ontbijt" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Top hotel oud maar alles keurig netjes en een top locatie
Lees meerGoed hotel, ligt heel centraal.
Personeel heel vriendelijk en behulpzaam
Kamer, bed, douche en toilet heel schoon
Gezellig hotel, goede service, goed en lekker eten en ontbijt, vriendelijk personeel, zeer netjes alles. Super locatie😁👍
Lees meerPraag is een geweldige stad. Door te boeken via Tui is alles perfect verlopen en hadden we er zelf geen omkijken naar. Van harte aanbevolen
Lees meerUitstekend hotel. Zeer vriendelijk en behulpzaam. Lekker eten en drinken. Super zelfgebrouwen biertje. Echt een aanrader. Geweldige ligging. Praag alles te voet kunnen bekijken.
Alleen airco ontbreekt. Maar wij hadden niet al te warme dagen.