Wees er snel bij! Voor je het weet is deze Verenigde Staten-aanbieding uitverkocht!
Hier kun je ontspannen
Na een magische dag in de Disney Parken, keer je terug naar het Legacy Vacation Resort in Kissimmee Orlando. Koel af en relax in één van de vier zwembaden. Of als je nog energie over hebt, daag elkaar uit tijdens een potje minigolf. De appartementen bieden ruimte en een keuken. Ideaal met kinderen. En de goede prijs-kwaliteitverhouding maakt het plaatje compleet. Disney is natuurlijk niet het enige pretpark in Orlando. Ook Universal Studios en Seaworld liggen binnen een half uur rijden van het resort. 's Avonds uiteten? In de omgeving van het Resort vind je een ruim aanbod aan restaurants.
Internethoek
Gratis wifi in openbare ruimte
Gratis wifi op de kamer
Receptie
Bar: zwembadbar
Snackbar
4 buitenbaden
Badhanddoeken, ligbedden en parasols
Jacuzzi (buiten)
Sauna
Tegen betaling
Massage
Basketbal
Fitnessfaciliteiten
Minigolf
Tennisbaan buiten
Officiële classificatie: 3 sterren
Onze classificatie: 3 sterren
Logies
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Bij het blok 'Prijzen & boeken' kun je kiezen voor je reis inclusief huurauto type FCAR Full Size van Alamo o.b.v. het Gold pakket, ophalen en inleveren bij de luchthaven. Let op, dit type is geschikt voor 2 volwassenen en 3 kinderen of 4 volwassenen, bagage: 2 kleine en 2 medium koffers. Je ontvangt per kamer 1 auto. Maximaal 3 medebestuurders van 25 jaar en ouder zijn inclusief in dit pakket. De hoofdboeker van de boeking is tevens de hoofdbestuurder van de auto en dient te beschikken over een creditcard. De huurder (en medebestuurders) dienen minimaal 21 jaar oud te zijn en in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs, paspoort en creditcard. Voor bestuurders van 21 t/m 24 jaar geldt ter plaatse een toeslag (Underage Driver Fee) van USD 25 per dag. Indien je een ander type auto wenst te boeken, dien je contact op te nemen met ons telefonisch reisbureau op telefoonnr: 088-088 58 85 of je eigen reisbureau, alvorens je de boeking maakt.
Eindschoonmaak inclusief
Tussentijdse schoonmaak ca. USD 35
Gratis parkeren
Legacy Vacation Resort wordt niet bezocht door de reisleiding, de reisleiding is telefonisch bereikbaar
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Verplicht
Resortfee ca. USD 12,00 per dag per kamer (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Luchthaven Orlando International Airport (MCO) op ca. 35 km
Luchthaven Tampa International Airport (TPA) op ca. 125 km
Op ca. 7,5 km van Disney
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
airco, gratis wifi, tv (tegen betaling), gratis kluisje, wasmachine, droger en strijkfaciliteiten
keuken met magnetron, gaskookplaat (4 pitten), vaatwasser, koelkast en koffiezetapparaat
badkamer met douche, haardroger en toilet
badkamer met douche
slaapkamer met 1 Kingsize bed
slaapkamer met 2 tweepersoonsbedden
woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonssofabed
borg: USD 100,00
airco, telefoon, gratis wifi, tv, radio en strijkfaciliteiten
magnetron, koelkast, broodrooster en koffiefaciliteiten