Vanaf Varandas Do Atlantico sta je zo op het strand. Ideale ligging dus! Ook ben je zo in het centrum van Praia da Vitória. Begin de dag met een kop koffie op het terras van het hotel. Hier geniet je van het uitzicht op de jachthaven terwijl het dagelijkse leven van de lokale bevolking op gang komt. 's Avonds is er een keuze aan lokale restaurantjes waar je de Azoreaanse specialiteiten wil proeven. En heb je een kamer met balkon en zeezicht dan kun je hierop heerlijk de zon zien ondergaan onder het genot van een lekker drankje.
Prettige en aardige mensen
Kamers bijzonder schoon
Van all gemakken voorzien, Zou zomaar ster extra moeten hebben
Er werd niet geholpen door de chat toen er geen kamer was, het hotel is prima, maar geen zwembad, of ander entertainment, het zonnetherapie had geen stoelen en of bedden Je ligt onder de route van de vliegtuigen. . Geen variatie bij het ontbijt. Altijd hetzelfde maar we hadden een auto gehuurd en hebben veel van Terceira gezien
kamer was slecht gelegen aan een soort van luchtkoker, grenzend aan glazen trappenhuis. Ventilatie in de kamer en de privacy was daardoor slecht.