Op de grens van trendy Prenzlauer Berg én met het openbaar vervoer voor de deur, is Vienna House Easy by Wyndham Berlin PrenzlauerBerg een perfecte start van je stedentrip in Berlijn. Het hotel past uitstekend in deze hippe wijk. Van het restaurant tot aan de hotelkamers en van fris blauw tot aan fleurig oranje, aan alles is gedacht. Design, hip en trendy zijn daarom de sleutelwoorden van dit hotel. Overdag ga je op pad om de highlights van deze prachtige Duitse stad te verkennen. Van Brandenburger Tor tot de Reichstag of het Holocaust monument. Maar ook shopaholics zitten hier goed. En natuurlijk kent Berlijn vele terrassen en restaurants. Na een dag vol indrukken drink je een heerlijke cocktail in de schommelbank van de bar om weer op kracht te komen. En ’s nachts zak je weg in de comfortabele boxspring bij Vienna House Easy by Wyndham Berlin PrenzlauerBerg en kom je volledig tot rust om de volgende ochtend weer op ontdekking te gaan. Alles voor een geslaagde citytrip.
Overdekte privé parkeerplaats, ca. € 18,00 per dag
Ontbijtrestaurant
Bar
Officiële classificatie: 3 sterren
Onze classificatie: 3 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 152
Er is 1 gebouw
Het hoofdgebouw heeft 8 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
Logies
Ontbijtbuffet
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Digitale krant en internationale magazines verkrijgbaar
Kies je voor een treinreis naar Berlijn? Dan reis je comfortabel en snel met de ICE. Je regelt zelf het vervoer naar het instapstation. Kies voor de rechtstreekse ICE vanaf Amsterdam Centraal, Amersfoort Centraal, Deventer of Hengelo. Wij reserveren vooraf een zitplaats voor je, zodat je ontspannen reist. De ICE brengt je in ongeveer 6 uur van Amsterdam naar Berlijn Hauptbahnhof, hartje Berlijn. Vanaf daar reis je eenvoudig verder naar je hotel en begint je stedentrip meteen. Liever via Arnhem? Dat kan ook. Tijdens het boeken kies je dan voor de route Berlijn via Duisburg. Je stapt in op Amsterdam Centraal, Utrecht Centraal of Arnhem Centraal en reist met de ICE naar Duisburg. Daar heb je voldoende overstaptijd voor het laatste traject met de ICE naar Berlijn Hauptbahnhof. Ook op deze route reserveren wij een comfortabele zitplaats voor je. Alvast een prettige reis!
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 5,00 per nacht per persoon
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Niet verplicht
Honden toegestaan, € 10,00 per hond per nacht
Afstand vanaf Utrecht: ca. 635 km
Centrum Alexanderplatz Berlin op ca. 3 km
Luchthaven Berlin Tegel Berlin op ca. 21 km
Tramhalte Landsberger Allee op ca. 150 m
Treinstation Ostbahnhof Berlin op ca. 4 km
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
Extra verzekeringen niet nodig
Geen gedoe ter plaatse
Hele vakantie beschikking over je huurauto
OV recht voor de deur
Hip, trendy en kleurrijk
Vrolijke designkamers
Met gezellige bar
Verrassend hotel
Smart service 24/7 via de TUI app
Smart service 24/7 via de TUI app
Tijdens je verblijf komt er geen TUI reisleiding in je accommodatie.
Informatie en contact met TUI is 24/7 beschikbaar in het Nederlands via de TUI app.
Je kunt ons bereiken via de chat in de TUI app vanaf 24 uur voor vertrek.
Noodgeval? Het noodnummer vind je terug in je reisdocumenten.
Bekijk op kaart
Kaart Vienna House Easy by Wyndham Berlin PrenzlauerBerg