Geniet van een ontspannen vakantie in het hart van Umbrië, op slechts enkele minuten van het schilderachtige Lago Trasimeno. Dit sfeervolle 4-sterrenhotel ligt in een prachtige tuin en biedt alles voor een zorgeloze vakantie: twee zwembaden, waarvan één kinderbad, een restaurant met heerlijke Italiaanse gerechten en volop ruimte voor sport en ontspanning. Perfect voor gezinnen én koppels die houden van natuur, cultuur en comfort. Vanuit het hotel ontdek je historische steden zoals Perugia en Assisi, of maak een boottocht over het meer.
Airco
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie
Inchecken: vanaf 15:00 uur, uitchecken: vanaf 08:00 tot 10:00 uur
Privé parkeerplaats buiten
Buffetrestaurant
Bar
Buitenbad
Kinderbad buiten
Buitenbaden open afhankelijk van het weer
Ligbedden en parasols
Multisportterrein
Tennisbaan buiten
's avonds animatie
Livemuziek
Het animatieteam spreekt Duits en Engels
Kinderstoel
Speeltuin
Tegen betaling
Babybedje ca. € 10,00 per nacht (op aanvraag, ter plaatse te betalen)
Bezoek vanuit het hotel eens Castiglione del Lago. Achter de hoge stadsmuren is een rustig middeleeuws dorpje met geplaveide straatjes, idyllische kerkjes en hier en daar zelfs een verdwaalde olijfboom verstopt. Het stadsplan uit de 13e eeuw is nog zo goed als intact en hierdoor waan je je letterlijk even in vervlogen tijden.
Officiële classificatie: 4 sterren
Onze classificatie: 4 sterren
Het hoofdgebouw heeft 2 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
Voltage: 230 volt
Halfpension
Ontbijtbuffet
Dinerbuffet incl. huiswijn / water
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Strand met strandstoelen en parasols en overige voorzieningen op ca. 2 km (ter plaatse te betalen)
3x per week livemuziek
Het is mogelijk om de koelkast op de kamer tegen betaling te laten vullen
CIN: IT054038A101005242
Badmuts verplicht in het zwembad
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 1,50 per nacht per persoon (vanaf 14 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Niet verplicht
Honden toegestaan, tot 10 kg, € 25,00 per hond per nacht, maar niet in het restaurant en bij het zwembad
Ligging
Ligging
Afstand vanaf Utrecht: ca. 1465 km
Centrum Passignano op ca. 600 m
In een groene omgeving en rustig gelegen
Luchthaven Perugia op ca. 38 km
Meer op ca. 600 m
Strand op ca. 2 km
Huurauto
Huurauto
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
airco, telefoon, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
koelkast
badkamer met douche, haardroger en toilet
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
één babybedje mogelijk bovenop maximale bezetting
airco, telefoon, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
koelkast
badkamer met douche, haardroger en toilet
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden of 1 stapelbed
extra bed is een sofabed
airco, telefoon, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
koelkast
badkamer met douche, haardroger en toilet
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden of 1 stapelbed
airco, telefoon, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
koelkast
badkamer met douche, haardroger en toilet
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
airco (tegen betaling) en tv (tegen betaling)
douche en toilet
airco, telefoon, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
koelkast
badkamer met douche, haardroger en toilet
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
Foto & video (22)
Beoordelingen (TUI-gasten)
10
3 TUI klantbeoordelingen
Waardering
Uitstekend3
Heel goed0
Gemiddeld0
Matig0
Vreselijk0
Scores
Het hotel10
Jouw totale vakantie10
Eten en drinken9,4
Hygiëne9,4
Personeel en service10
100% van de TUI-gasten raadt deze accommodatie aan
Getoond(1 - 3) van 3
10
NatGezin met jonge en/of oudere kinderenaugustus 2025
“Worth going”
Small room but decent location. Worth the price you pay for.
Small room but decent location. Worth the price you pay for.
Het hotel 10
Hygiëne 10
Jouw totale vakantie 10
Personeel en service 10
Eten en drinken 8
Kindvriendelijk 8
10
Wim TijssenMet partnerjuli 2025
“Goed hotel met goed personeel”
Personeel super. Hulpvaardig, sociaal, Engels kan beter, kamer o.l. Wel lawaaiige en nauwelijks te regelen airco. Althans wat de fan betreft. Goede badkamer. Klein, dat wel. Maar alles is aanwezig. Erg lage wc pot en erg lage spoelbak. Goeie douche en lekker zitje voor de kamer in de tuin. Avondeten zou wat meer variatie mogen hebben. Dat geldt ook voor het hartige broodbeleg. Hoe dan ook, wij he...
Personeel super. Hulpvaardig, sociaal, Engels kan beter, kamer o.l. Wel lawaaiige en nauwelijks te regelen airco. Althans wat de fan betreft. Goede badkamer. Klein, dat wel. Maar alles is aanwezig. Erg lage wc pot en erg lage spoelbak. Goeie douche en lekker zitje voor de kamer in de tuin. Avondeten zou wat meer variatie mogen hebben. Dat geldt ook voor het hartige broodbeleg. Hoe dan ook, wij hebben genoten.
Het hotel 10
Hygiëne 8
Jouw totale vakantie 10
Personeel en service 10
Eten en drinken 10
10
HarryMet partnerjuni 2025
“Umbrie”
Fijn hotel, lekker eten fijn personeel is het aanraden waard
Fijn hotel, lekker eten fijn personeel is het aanraden waard