Zoek je een stijlvol hotel in het hart van Lissabon? Hotel Zenit Lisboa is de perfecte plek voor een onvergetelijke stedentrip. Dit moderne hotel ligt aan de brede Avenida 5 de Outubro, vlak bij het levendige Praça Marquês de Pombal en het groene Parque Eduardo VII. Met de metro om de hoek sta je zó in de historische wijken Baixa en Alfama, waar je dwaalt langs smalle straatjes, gezellige pleinen en indrukwekkende bezienswaardigheden zoals het Castelo de São Jorge. Na een dag vol ontdekkingen kom je heerlijk tot rust in Hotel Zenit Lisboa. Geniet van een drankje in de bar en ontspan in je comfortabele kamer. Geen zin om buiten de deur te eten? Zenit Lisboa heeft een eigen restaurant, hoe fijn is dat? Kortom; dé ideale uitvalsbasis om Lissabon te beleven!
Airco
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie (24 uur)
Inchecken: van 13:30 tot 0:00 uur, uitchecken: voor 12:00 uur
Bagageruimte
Tegen betaling
Privé garagebox, ca. € 16,00 per dag
À-la-carterestaurant
Ontbijtrestaurant
Bar
Snackbar
Fitnessfaciliteiten
Officiële classificatie: 4 sterren
Onze classificatie: 4 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 86
Logies
Honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Bij checkin wordt om een identiteitsbewijs met foto en een creditcard gevraagd.
Verplicht
Toeristenbelasting ca. 4,00 per nacht per persoon (vanaf 13 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Wie op zaterdag met TUI in Lissabon is en de stad écht wil leren kennen, sluit aan bij onze twee uur durende stadwandeling. TUI trakteert! De wandeling begint elke zaterdag om 10:30 uur. Samen met onze Nederlandse gids ga je met de historische tram naar het hoge gelegen Miradouro do Torel en via het uitkijkpunt bij de toren Colina da Santa Ana lopen we naar beneden en doen we het beroemde plein Martim Moniz aan. We lopen door de kleine straatjes van Mouraria om het eindpunt op het Rossioplein te bereiken. Als je je stedentrip naar Lissabon boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om deze stadwandeling te reserveren. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol.
Luchthaven Humberto Delgado op ca. 4 km
Metrostation Saldanha - Avenida Fontes Pereiro de Melo op ca. 250 m
Praca do Comercio op ca. 3200 meter
Rossio op ca. 2500 meter
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning