- ca. 16 m², airco, telefoon, gratis WiFi en tv
- badkamer met douche en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonssofabed
- max. 2 volw. met 1 kind t/m 13 jaar
Je wordt wakker in hotel Zorna Plava Laguna en een paar stappen later sta je op het strand. Probeer elke dag iets nieuws. Ga tennissen, squashen, darten of doe één van de vele watersporten. De warme Adria lonkt, je neemt een duik vlak voor je de avond in gaat. Proef typisch Istrië in het restaurant en gooi die heupen los bij de folklore muziek in de avond. De volgende dag bezoek je de winkeltjes, deze zijn namelijk op loopafstand gelegen.
ontbijt (07:00-10:00 uur), lunch (12:00-13:30 uur), snacks (16:30-17:30 en 22:00-23:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-20:30 uur), 1x per week themadiner
koffie en thee, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (08:00-23:00 uur)
tennisbaan, squash, beachvolleybal, basketbal, fietsen, minigolf, spelletjes
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Omgeving erg schoon en groen.
Personeel erg gastvrij en klantvriendelijk
Ik zou zo weer gaan! Gewoon top!
Op de site staat aangegeven dat ze beschikken over sport gelegenheden wat eigenlijk niet waar is.
Je kan er wel bijvoorbeeld fietsen uren maar dat mag maar 2 uurtjes in de week.
En dat het zelfde met tennis/pingpong of waterfietsen.
Het personeel is wel heel vriendelijk en zijn hulpvaardig.
De kamer is net wat je nodig hebt maar dan heb je ook geen loopruimte meer.