- airco, telefoon en tv
- koelkast en waterkoker
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonssofabed
- type bed kan per kamer verschillend zijn
- balkon of terras met zitje
- het 3e bed is een 1-persoons opklapbed
Geniet van de natuur en de rust tijdens een vakantie in het gemoedelijke hotel Aegeon op Lesbos. Kleinschaligheid en de vriendelijke service vormen de kracht van het complex. De omgeving van Skala Kalloni wordt in het voorseizoen druk bezocht door natuur- en vogelliefhebbers. Want niet alleen vakantiegangers komen graag in deze omgeving. Uiteraard is het ook heerlijk om tijdens de andere maanden de rust op te zoeken op het strand en het centrum van dit kleine vissersplaatsje. Eénmaal geweest? Dan wil je volgend jaar weer terug naar Aegeon!
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Mooie ligging, goede hotel kamer, wat je nodig hebt was er.
Goed ontbijt. Alle medewerkers waren vriendelijk en behulpzaam.
Hotel niets op aan te merken ! Voor ouderen en mensen die slecht ter been zijn zou ik de huur van een auto aanbevelen omdat het hotel nogal ver van het dorp ligt.
Lees meerKleinschalige accommodatie gerund door vriendelijke mensen.
Lees meerWij hebben ons prima vermaakt op Lesbos en in hotel Aegeon.
Het hotel was goed, goed ontbijt, fijn zwembad en super vriendelijk personeel.
Ze werken hard om het iedereen naar de zin te maken.
Wij hebben, via Tui, een auto gehuurd om meer van het eiland te zien.
Een fijne tijd om naar terug te kijken.
Hele mooie lokatie, hele lieve mensen, staan altijd voor je klaar, prima kamer, netjes en schoon, goede prijs/ kwaliteit verhouding. Goed uitgebreid ontbijt.
Lees meer