- airco (tegen betaling), gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
- kitchenette met elektrische kookplaat (2 platen), koelkast en waterkoker
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
- balkon met zitje
LAST MINUTE! De appartementen van Angelica in Agios Gordios zijn gelegen op één van de mooiste plekjes van Corfu. Een vol groen landschap vormt het decor van je eigen schilderij. Je wandelt zo naar het centrum en het strand van Agios Gordios. Apartments Angelica is knus en kleinschalig en in het restaurant worden de lekkerste Griekse gerechten voor je klaargemaakt. Hier is het elke dag fijn wakker worden met een lekkere kop koffie op het terras, waar de plannen voor vandaag worden gemaakt. Wordt het een relaxte dag aan het zwembad of het strand of kies je voor mooie uitstappen maken?
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Hotel Angelica wordt gerund door uiterst vriendelijke en gastvrije eigenaren die er alles aan doen om gasten een fijne vakantie te bezorgen. Gasten waarderen de ruime, schone kamers met goede bedden en dagelijkse schoonmaak. Het ontbijt is simpel maar heerlijk met voldoende keuze. Het zwembad is heerlijk met bedieningsservice. De locatie is prima, op loopafstand van restaurants, winkels en strand.
Hotel Angelica is in 1 woord fantastisch. Je wordt zo welkom geheten daar . Vriendelijke eigenaren en staan echt voor je klaar van ‘s morgens vroeg tot laat in de avond.
Het was onze 2 vakantie op Corfu , ruime kamers , balkon . Badkamer wel wat klein maar je kon je draai prima vinden.
Ontbijt simpel maar was gewoon heerlijk . Je heb gebakken ei , gekookt en omelet. Brood ...
Eenvoudig maar schoon appartement. Super vriendelijke eigenaren die gastvrij zijn en er alles aan doen jouw een fijne vakantie te geven.
Fijne accommodatie met zwembad.
Druk op de knop en de vriendelijke eigenaren komen je bestelling opnemen.
Ligging is prima net buiten de drukke straat. Je loopt uit de accommodatie zo de drukke straat in met allemaal restaurants en winkeltjes, eenmaal deze straat uit loop je het strand op en daar vind je ook allemaal restaurants aan een heerlijk zandstrand.
Eigenaren zijn vriendelij...
Angelica hotel is een romantisch en comfortabel hotel aan het begin van een steile berg dichtbij zee. Het personeel is erg vriendelijk en hartelijk. Iedereen werkt hard. Iets wat je sowieso wel merkt in Agios Gordios. Het is een gemoedelijke plek met veel restaurants,barretjes, supermarkten en winkeltjes. Alles voorhanden. Zelf koken hebben wij maar 1 x gedaan. De prijzen liggen wat hoger dan elde...
Ale vel jaren staatctui coir mij op nr 1.De vakantie s zijn altijd zeer goed geregeld dus kun je er volop van genieten .Ook de tui experienstour naar Sissi veblijf ect geweldi goede Chauffeur en reisleidster Dimitria