- airco, gratis wifi, tv en gratis safe
- koelkast
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonssofabedden
- terras met zitje
Costa Verde is ideaal voor de waterratjes. Met een heus waterpark hoeven de kids zich niet te vervelen. De groten roetsjen van de tube glijbaan, terwijl de kleintjes volop pret hebben in het waterspuitpark. En dan is er ook nog het heerlijke zandstrand waar de bus je gratis naar toe brengt. Als je een dag echt wilt relaxen, laat je dan verwennen in de uitgebreide spa. Gebaseerd op de Romeinse baden uit het verleden is er een zeer compleet programma met massage- en schoonheidsbehandelingen, emotional showers, hydromassage baden en nog veel meer. Je voelt je als herboren. En dat komt goed uit want vanavond is er de Siciliaanse avond en kun je gelijk je danskunsten laten zien.
1 multi-lane glijbaan, 1 tube glijbaan, 1 golfslagbad, 1 lazy river, 1 kids waterspuitpark, 1 kids miniglijbanenpark
Puntenverdeling SplashFactorTijdens jouw familievakantie wil je weten waar je aan toe bent. Alle glijbanen en waterattracties krijgen punten waarmee de SplashFactor wordt berekend. Hierdoor wordt kiezen eenvoudig. Alle SPLASHWORLD hotels hebben een SplashFactor 8, 9 of 10 en staan dus voor gegarandeerd waterplezier! Bij elke accommodatie staat bij de SplashFactor aangegeven over welke glijbanen en waterattracties het hotel beschikt.
Punten | Splashfactor |
---|---|
10 - 14 punten = | 4 |
15 - 19 punten = | 5 |
20 - 24 punten = | 6 |
25 - 29 punten = | 7 |
30 - 35 punten = | 8 |
36 - 40 punten = | 9 |
> 40 punten = | 10 |
Kronkelglijbaan 1 punt
Kids waterspuitpark 5 punten
Golfslagbad 5 punten
Snelle glijbaan 2 punten
Kids miniglijbanenpark 5 punten
Lazy river 5 punten
Multi-glijbaan 3 punten
Sidewinder 5 punten
Bowl 5 punten
Tube glijbaan 4 punten
Masterblaster 5 punten
Boemerang 5 punten
ontbijt (07:30-09:00 uur), lunch (12:30-14:00 uur), ijsjes en snacks (16:00-17:00 uur), diner in buffetvorm (19:30-21:00 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:00-23:00 uur)
gratis toegang tot het aquapark, je eet gratis in het grill restaurant op het strand, wel even een reservering maken
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Prachtig hotel, alles erop en eraan.
Lees meerOntzettend uitgebreide buffetten, maar ook mogelijkheden om te eten in 3 andere restaurants. Goed geregeld met transfers naar centrum (voor kleine vergoeding)en naar strand. Op strand genoeg strandbedjes beschikbaar
Lees meerSuper mooi hotel! Personeel was een beetje wisselend, maar over het algemeen behulpzaam en gezellig. Het buffet was niet lekker maar ook niet niet te eten. Het eten in de pizzeria en garden restaurant waren wel degelijk beter, maar ik raad het zeker aan om eens een hapje te gaan eten in Cefalú. Cefalú is te bereiken net een pendelbus van het hotel, maar met een groep van 4/5 is het voordeliger om ...
Lees meerWat eten betreft, Niet echt op kinderen gericht
Lees meerHet is een schitterend hotel (resort).met fijne gerenoveerde kamers. De bedden waren heel goed.
Het eten was redelijk tot goed..
Een nadeel het hotel lag 6 km. van Cevalo af.en alleen bereikbaar met een shuttlebus. In de buurt was verder niks te beleven,maar het hotel vergoede veel.