- ca. 17 m², houten vloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
KASSAKORTING Hotel Erboy heeft alles in huis voor een fantastische stedentrip. Je verblijft in het kloppende hart van Istanbul, waar je de hele stad binnen handbereik hebt. Museum Hagia Sofia? Een korte wandeling en je staat oog in oog met eeuwenoude geschiedenis. De Blauwe Moskee, de Basilica Cisterne en het Topkapipaleis liggen ook om de hoek. Je slaapt bij Erboy in moderne en comfortabele kamers. Iedere ochtend begin je de dag met een ontbijt vol verse lokale ingrediënten die je proeft in elke hap. 's Avonds schuif je aan bij restaurant Pasazade. Dit restaurant ademt de sfeer van 19e-eeuwse Ottomaanse architectuur. Hier smul je van traditionele gerechten. Of je duikt de stad in op zoek naar een verborgen parel. Aan het einde van de dag wacht het panoramische terras op je. Je proost met een drankje terwijl de zon de daken van Istanbul in een gouden gloed zet. Dit uitzicht maakt je stedentrip compleet.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Het hotel ligt op loopafstand van bezienswaardigheden in de oude stad. Gasten waarderen het vriendelijke en behulpzame personeel. De kamers zijn schoon en netjes, maar vaak klein met beperkt uitzicht. Het dakterras is regelmatig gesloten. Het ontbijt is eenvoudig met weinig keuze. De locatie wordt als perfect ervaren voor het bezoeken van attracties.
Achter af hotel kamer iets te klein. Wel heel netjes. Terras op bovenste etage was gesloten. Maar na navraag heeft het personeel het dakterras meteen open gedaan en schoongemaakt. Hotel is op loopafstand van bezienswaardigheden. Inflatie in Turkije is enorm. Entree kaarten lopen op van €30,00 tot € 50,00 per persoon. Eten in restaurants is overal hetzelfde.
Fijne mensen hartelijk in hulp geven
Alles prima geregeld. Goed hotel midden in de oude stad.
De accommodatie was schoon maar klein. Er zijn geen ramen om door naar buiten te kijken. Verzorging is prima.
Stedentrip Istanbul. Prima hotel in centrum dichtbij bezienswaardigheden.