- gelegen in het hoofdgebouw
- telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- badkamer met douche en toilet
- slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
In de ochtend word je wakker met heerlijke warme kaiserbroodjes. Fraganter Wirt ligt in het kleine Ausserfragant naast de kerk, op slechts 2 km van Flattach. De appartementen liggen op zo’n 250 à 500 meter van het hotel. De familie Pacher zal er alles aan doen om jou de mooiste tijd van het jaar te bezorgen! Fraganter Wirt is een perfect uitgangspunt voor wandel- en fietstochten of avontuurlijke activiteiten als rafting en canyoning. Op ca. 3 km ligt een zwemmeer, waarvan je gratis gebruik kunt maken.
koffie met gebak en ijs voor de kinderen (15:00-16:00 uur)
huiswijn, bier, vruchtensap, koffie, thee, water en limonade (10:00-22:00 uur)
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Hotel op een mooie locatie. vriendelijk personeel en prima eten. Vooral een heel goede prijs-kwaliteit verhouding. Kamers zijn eenvoudig en wat gedateerd maar verzorging is zeker in orde.
Lees meerPrima prijs kwaliteit. Zeer vriendelijke gastvrouw. De kamers zijn alleen erg gehorig en elke ochtend luiden de kerkklokken gelijk naast het hotel. Vraag in de zomer een kamer aan de achterzijde.
Maar verder zijn we erg tevreden. Prima eten. Geen zwembad bij het hotel, maar voldoende in de directe omgeving en met de karinthie kaart die je bij je verblijf krijgt is er veel te doen.
Het is echt een top locatie. Een hele warme ontvangst. Personeel is heel vriendelijk en enthousiast. Goede service. Ook belangstellend. Wij hebben een top verblijf gehad. Hulde aan het gehele personeel.
Lees meerGewoon en goed standaard Oostenrijks hotel. All-inclusive was prima. Keuze genoeg bij het ontbijt. Lunch mocht je samenstellen bij het ontbijt. Avondeten was prima en genoeg keus. Standaard drankjes, fris, koffie en thee met om 16.00 uur kuchen.
Om iets te ondernemen of te bekijken was je wel afhankelijk van vervoer. Een groot voordeel was de Kärntencarte die bij dit arrangement in zat. Je k...
Het eten is simpel, maar prima. De eigenaresse is heel vriendelijk. Het drinken pak je zelf en is ook prima. Er zit een mooi terras bij het hotel. Het hotel zelf heeft een mooie ligging. Waak er wel voor dat je in het hotel komt en niet in het appartement. Het ligt te ver van het hotel, het wordt niet schoongemaakt en het is er veel te lawaaierig.
Lees meer