- ca. 23 m², telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- badkamer met bad of douche, haardroger, make-up spiegel, badjas en toilet
- balkon met zitje
- max. 3 pers.
LAST MINUTE! Bij Gourmet Parc Hotel in Sulden, gerund door de familie Gutwenger, is het alsof je thuis komt. Frau Gutwenger onthaalt je hartelijk, terwijl Herr Gutwenger in de keuken alvast het overheerlijke diner voorbereidt. Snel de spullen wegleggen en dan naar buiten, om te genieten van de gezonde berglucht en het indrukwekkende uitzicht op die majestueuze Ortler berg. Zon in je gezicht, schone lucht, prachtige omgeving. Beter wordt het niet.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren het Parc Hotel als een toplocatie met een prachtige ligging in een rustige omgeving. Het hotel wordt geroemd om zijn uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam personeel dat alles mogelijk maakt. De wellness met sauna en zwembad biedt een schitterend uitzicht. Het vijfgangendiner wordt als fantastisch omschreven, met flexibiliteit voor aangepast eten. Kamers zijn comfortabel en super schoon.
Solda is heerlijk in de zomer. Stilte, wandelen en een sterrenhemel die je in Nederland niet meer ziet. Parc hotel is echt een top locatie! Super schoon, fantastische wellness en superb vijfgangendiner! Rating is 3 sterren, voor ons was het 5 sterren. Ook omdat we helaas zieken in ons gezelschap hadden. Geen moeite om aangepast eten klaar te maken en extra schoon te maken. Echt een heerlijke vakan...
Komen hier al sinds 2013 en steeds heel tevreden. Een goeie ligging, fijne fam, behulpzaam. Hotel is fantastisch, eens je er bent geweest wil je altijd terug.
Gezellig, gemoedelijk familiehotel. Zeer lekker eten. Ligt tijdens hoogseizoen als alle pistes open zijn bij stoeltjeslift naar rode piste, de andere pistes zijn via skibus (100m) te bereiken. Mooi skigebied, geschikt voor beginners en gevorderde skiers. Zeer hoog gelegen waardoor relatief veel kans op sneeuw in het dorpje en sneeuwzekerheid op de hoogst gelegen pistes!
De omgeving is prachtig als een schilderij, hele leuke hotel, mensen zijn erg vriendelijk, eten was top, ontbijt kan nog een beetje uitgebreid zijn, uitzicht van sauna en zwembad schitterend. Hele mooie accommodatie om tot rust te komen.
Prima familie hotel in een klein dorpje in een prachtige omgeving. Vriendelijk personeel, netjes onderhouden, lekkere sauna en heerlijk ontbijt en diner. Dichtbij de liften en de supermarkt.