- airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
KASSAKORTING Overnachten in stijl doe je bij Iberostar Selection Santa Eulalia op Ibiza in Spanje. Dit Adults Only hotel is rustig gelegen en ligt op een steenworp afstand van het strand van Santa Eulalia. Omringd door pijnbomen en de fonkelende Middellandse Zee. Eindelijk weer eens een boek lezen op je ligbed aan het zwembad. Een paar baantjes trekken om af te koelen of een heerlijke massage in het wellnesscentrum. 's Avonds uitgebreid dineren en daarna genieten van een fantastische zonsondergang met een cocktail in je hand. Toe aan nog meer luxe? Boek een kamer Star Prestige bij Iberostar Selection Santa Eulalia. Hiermee heb je toegang tot het exclusieve chill-outgedeelte met zwembad, zonneterras en bar. Dit wordt een vakantie om nooit te vergeten. Zo ben je na een kwartier wandelen bij de Punta Arabi, de beroemde hippiemarkt met livemuziek en handgemaakte producten. En wandel je binnen een half uur naar Puig de Missa, een historische heuvel met prachtig uitzicht.
ontbijt (08:00-10:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (10:30-13:00 en 15:00-19:00 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur)
koffie en thee (08:00-00:00 uur), frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:30-00:00 uur)
volleybal, fitness, aerobics, yoga, shows, livemuziek
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Het Iberostar Santa Eulalia biedt gasten een rustige, ontspannen sfeer met uitstekende service. Het personeel wordt geroemd om hun vriendelijkheid en behulpzaamheid. Het buffet is enorm uitgebreid met verse salades, vlees en vis van de grill. Kamers zijn schoon en netjes onderhouden. De locatie is rustig gelegen met veel groen, ideaal voor rust. Voor uitstapjes naar Ibiza-stad is vervoer nodig.
Wat een heerlijk verblijf hebben we gehad in Iberostar Santa Eulalia. De algehele sfeer is heel rustig, misschien ook doordat het laagseizoen is. Het buffet is mega uitgebreid: van paella tot verse vlees/vis van de grill en elke dag veel verse salades beschikbaar. Ik zou het hotel 100% aanraden.
Als je veel van het eiland wil zien heb je wel een auto nodig. Wij hadden dat niet gedaan en...
Als je puur voor rust gaat en niet veel wil ondernemen buiten het hotel op loopafstand zit je daarbinnen goed. Goed hotel, lekker eten. Prima zwembad. Geen mooi strand op loopafstand.
Met vriendin op vakantie hier geweest personeel super vriendelijk en behulpzaam vooral de Marokkaanse jongen bij uitgifte handdoeken
Jammer dat er in de omschrijving staat strand op 30 meter is helemaal geen strand grote betonnen bak waarvan gedeelte is ingestort
En late incheck pas vanaf 15.00 uur we waren al om 11.00 uur in hotel dus lang op kamer moeten wachten
Eten was geweldi...
Fijn hotel, leuke locatie en goed eten (buffet). Vriendelijk en behulpzaam personeel. De locatie is rustig gelegen. Wel een taxi nodig om naar de clubs te gaan en dat is het enige minpunt. De taxi arriveert vaak pas na lang wachten (zelfs een keer na 45 min weggegaan op een dinsdag avond).
Perfecte reis en verblijf gehad in Ibiza via TUI!