- zijzeezicht
- airco, telefoon, gratis wifi, tv, radio en kluisje (tegen betaling)
- koelkast
- badkamer met bad, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden en 2 eenpersoonsopklapbedden
- balkon met zitje
Hotel Kalithea Mare Palace heeft de zaakjes goed op orde en staat bekend om de goede prijs-kwaliteitverhouding. Keurige kamers, wellicht wat verouderd, maar verzorgd. Een prachtige ligging, met uitzicht over zee. Maar waar onze gasten voornamelijk over naar huis schrijven, is de keuken. Dat service ook hoog in het vaandel staat bewijst Kalithea maar weer, iedere gast is hier een echte VIP.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Vorig jaar ook bij hotel Kalithea Mare Palace geweest.Zo goed bevallen, dus weer terug gegaan.
Goede, ruime kamer, heerlijk bed en kussen,schoon, mega groot balkon.( zij zeezicht 1e verdieping, kammer 221).
Personeel is fantastisch.Het eten in buffetvorm uitmuntent! 👌
Heerlijk zwembad.Hotel is prachtig gelegen op een rots,aan zee, je kan er heerlijk omheen wandelen.Veel trappetjes ...
Alles tot in de puntjes geregeld. Schitterend accommodatie
Weeral super leuke vakantie gehad. Mooi weer, super vriendelijk personeel dat je met open armen ontvangt. Met dank aan Savvas van de main bar. Zoe, Eva en haar team in Delphina resto. Julie bij acropolis resto. Onze poetsdame zeker niet vergeten. Komen zeker weer terug!
Mooi hotel
Iets verouderd maar netjes
Personeel vriendelijk en behulpzaam
Personeel in het restaurant geweldig, wij hadden twee geweldige heren die het je goed naar de zin wilden maken en ondanks de lange dagen altijd vrolijk en beleefd waren
Goed hotel waar het horeca personeel enorm hard werkt. Bij het buffetrestaurant is voldoende keuze en het menu wisselt per dag.
Daarnaast is er elke avond livemuziek (21:00-22:30u) en is er ook bij het zwembad dagelijks een activiteit.
Je kan met het golfkarretje naar het strand, hier zit een grote bar waar je kan eten.
Enig minpunt zijn de verouderde kamers. De airco...