- ca. 20 m², gratis wifi, tv en gratis kluisje
- badkamer met bad of douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
- max 2 volwassenen en 1 kind van max 14 jaar
Hotel Kendler is een ideale bestemming voor een zomervakantie in Saalbach. Zorg dat je je wandelschoenen inpakt want de prachtige paden bewandel je zo vanuit het hotel. Ook mountainbikeliefhebbers zitten hier goed. Het indrukwekkende berglandschap vraagt erom ontdekt te worden. Ter afwisseling geniet je van ontspanning in de binnen- en buitenzwembaden of zoek je de wellnessfaciliteiten op. Lekker eten vinden ze belangrijk bij hotel Kendler. Je mag daarom regionale gerechten verwachten, bereid met verse ingrediënten en geserveerd met Oostenrijkse gastvrijheid. Smullen maar! Want je verblijf in dit hotel is All Inclusive.
ontbijt (07:45-10:30 uur), lunch (12:00-13:30 uur), ijsjes en high tea (15:30-17:00 uur), kinderbuffet, kindermenu of kinderbuffet t/m 15 jaar
koffie en thee, frisdranken, bier, wijn en schuimwijn,longdrinks, sappen en selectie sterke drank (10:00-22:00 uur)
livemuziek (1x per week)
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.